Zavrieť

Porady

Hlásenie za rok 2010

V hlásení za rok 2010 v časti V. sa dávajú uhrny príjmov, ktoré boli vyplatené tým zamestnavateľom, ktorý podáva hlásenie??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    lubka0907 Pozri príspevok
    pretože potom sa nie vzdy dozviem odpoveď...a ešte mám takú jednu otázočku..v prehľadoch sa zadávajú všetky zrazené preddavky zo miezd?..pretože predošlá účtovníčka to tam nezadala..mám podať opravný prehľad?

    Všetky preddavky, daň. bonusy a zam. prémie , týkajúce sa r. 2010 patria do prehľadov i do hlásenia r. 2010. Takže opraviť.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    IvetaH Pozri príspevok
    Daň bola zrážková.
    Keďže daň bola zrážková, netreba ho tam uvádzať.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Podľa poučenia do časti V. teda tento človek nepatrí. Nič sa nepíše o prípade, že by uvedený mal byť, keď mu bolo vykonané RZD.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    lubka0907 Pozri príspevok
    pretože potom sa nie vzdy dozviem odpoveď...a ešte mám takú jednu otázočku..v prehľadoch sa zadávajú všetky zrazené preddavky zo miezd?..pretože predošlá účtovníčka to tam nezadala..mám podať opravný prehľad?
    http://www.porada.sk/1705792-post2.html

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    lubka0907 Pozri príspevok
    V hlásení za rok 2010 v časti V. sa dávajú uhrny príjmov, ktoré boli vyplatené tým zamestnavateľom, ktorý podáva hlásenie??
    Áno, len tým.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    lubka0907 Pozri príspevok
    V hlásení za rok 2010 v časti V. sa dávajú uhrny príjmov, ktoré boli vyplatené tým zamestnavateľom, ktorý podáva hlásenie??
    áno
    P.S.: Lubka, prečo nepokračuješ v svojej zadanej téme, stále zakladáš novú?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Prosím vás, dávam do ročného zamestnanca dohodára, ktorý nemal podpísané vyhlásenie, ale požiadal o vykonanie ročného zúčtovania, zamestnávateľ ročné zúčtovanie vykonal.
    A teraz neviem, či ho uviesť v ročnom hlásení alebo nie.
    Ďakujem

    lubka0907 je offline (nepripojený) lubka0907

    lubka0907
    pretože potom sa nie vzdy dozviem odpoveď...a ešte mám takú jednu otázočku..v prehľadoch sa zadávajú všetky zrazené preddavky zo miezd?..pretože predošlá účtovníčka to tam nezadala..mám podať opravný prehľad?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    IvetaH Pozri príspevok
    Prosím vás, dávam do ročného zamestnanca dohodára, ktorý nemal podpísané vyhlásenie, ale požiadal o vykonanie ročného zúčtovania, zamestnávateľ ročné zúčtovanie vykonal.
    A teraz neviem, či ho uviesť v ročnom hlásení alebo nie.
    Ďakujem

    Daň bola zrážková alebo preddavková?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.