Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie ZP

V tomto smere som úplný nováčik a práve som sa dozvedela, že za minulí rok nemám ročné zúčtovanie, čo ma teda vôbec nepotešilo.. Chcela by som sa opýtať, čo v takejto situácii robiť.. Pozrela som si aké sú za to sankcie a prišlo mi až zle..

Živnosť mám od 15.10.2010

Ďakujem vopred všetkým ktorí budú ochotný pomôct !
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás rodina1
vevsz Pozri príspevok
Ja mám živnosť od 15.októbra 2010 takže by ma zaujímalo či mám do 31.3 2011 podať to ročné zúčtovanie, vôbec netuším ako to funguje a naozaj by som bola veľmi vdačná keby mi to niekto jednoducho vysvetlil
Ak si bola v roku 2010, čo i len jediný deň SZČO (čo si bola), bolo tvojou povinnosťou do 31. 03. 2011 podať príslušnej ZP RZZP.

vevsz je offline (nepripojený) vevsz

vevsz
áno podala som skôr by ma zaujímalo to ročné zdravotné zúčtovanie.. je to tak, že tento rok sa to robí za rok 2009 ?

vevsz je offline (nepripojený) vevsz

vevsz
Andyke Pozri príspevok
Za rok 2010 sa teraz robí. Rok 2009 sa odovzdával vlani.
mňa len zmiatlo taká tabuľka termínov čo som vygooglila

Termíny:

do 31. marca 2011 – lehota dokedy sa musí vykonať a podať ročné zúčtovanie v zdravotnej poisťovni, v ktorej boli platitelia poistení v roku 2009,

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Andyke
A vlastne ktorý rok riešiš?
Živnosť máš od r.2010, takže predovšetkým to by sa mala...
Naposledy upravil Andyke : 31.03.11 at 17:05

vevsz je offline (nepripojený) vevsz

vevsz
Ja mám živnosť od 15.októbra 2010 takže by ma zaujímalo či mám do 31.3 2011 podať to ročné zúčtovanie, vôbec netuším ako to funguje a naozaj by som bola veľmi vdačná keby mi to niekto jednoducho vysvetlil

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Andyke
A daňové priznanie si už odovzdala?

Ročné zúčtovanie ZP

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.