Zavrieť

Porady

odhlásenie zo siete, zatvorením krytu notebooku

Dobrý den,
mám takú otázku. Mám notebook a systém Windows Vista. Nainštalovala som si chat Pidgin, ktorý som si nastavila aby bol stále online aj v prípade dlhej nečinnosti. Na notebooku som si zmenila režim spánku aj pripojenie do siete na dlhšie. Čiže keď nechám kryt pc otvorený som v sieti pripojené dlhé hodiny tak ako som si nastavila aj keď sa obrazovka vypne. Ale zaujímalo by ma, čo bude keď zatvorím kryt. Chcem sa spýtať keď zatvorím kryt notebooku zostanem v sieti aj tak pripojená? Budem stále online alebo v prípade že počítač zo zatvorením krytu prejde do režimu spánku tak automaticky sa odhlási zo siete?
Ďakujem za odpovede a typy.
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ahoj Zuzana,
    to, co ma pocitac urobit, ked ho zatvoris, sa da nastavit v tych istych nastaveniach, kde si menila rezim spanku a podobne. Napriklad u mna bolo prednastavene, ze ked zatvorim laptop, tak automaticky prejde do spanku. Ja som si to zmenil tak, ze ked sa zatvori, nic sa nema udiat. V tom pripade budu bezat vsetky aplikacie, ako aj predtym, rovnako zostane aktivne pripojenie na internet.

    odhlásenie zo siete, zatvorením krytu notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.