Zavrieť

Porady

nazov firmy s.r.o.

dobry den vsetkym.
mam otazocku ohladom vyberu nazvu firmy s.r.o..
Priklad: v OR uz existuje firma z nazvom napr. JOZKO,s.r.o. mozem si dat nazov J.O.Z.K.O. s.r.o. teda jednotlive pismena oddelene bodkou.
Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    blavaciko Pozri príspevok
    spravidla su taketo podobne nazvy nepripustne a sud ti registraciu zavrhne...

    ...povedala by som priam až zamietne

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    zalobaba Pozri príspevok
    ...povedala by som priam až zamietne
    no podľa mňa to možné je...

    môžeš si dať aj Jožko SK, s.r.o, Jožko Slovakia, s.r.o alebo aj J.o.ž.k.o. sro... napríklad súd už zapísal spoločnosti jedného podnikateľa aj takto... jaas, s.r.o., j.a.a.s sro... J & R Partners, sro, J&R Partners 1, s.r.o., J&R Partners 2, s.r.o..

    v podsledných troch je rozdiel len v číslovke... nech mi nikto nehovorí, že tento názov spoločnosti nie je jednoducho zameniteľný...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    bolo to tu uz niekde riesene ze KEDYSI bolo mozne aj aby boli dve firmy s rovnakymi nazvami JOZKO s.r.o a JOZKO s.r.o., ked este neboli prepojene databazy rozlicnych sudov.

    no teraz to je trosku problem, zrejme vsak zavisi od konkretnej osoby, ktora to posudzuje, viem klientovi sud zamietol nazov A.B. Slovakia, s. r. o., lebo uz existuje AB Slovakia, s. r. o.

    a dokonca to boli ti isti spolocnici, ti isti ludia, len chceli mat aj nazov s bodkami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.