Zavrieť

Porady

eshop-študent živnostnik

Dobrý deň, chcel by som si spraviť eshop. Musím si najskôr založiť živnosť, a mám pár otázok ohľadom poplatkov, odvodov, DPH, či stratím výhody a pod. Nájde sa tu niekto taký (ktorému môžem aj zaplatiť) kto by mi odpovedal na email na otázky? ak nie, kde sa môžem dozvedieť takéto info? bude ich vedieť účtovníčka? alebo koho si mám vyhľadať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    philllipe Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcel by som si spraviť eshop. Musím si najskôr založiť živnosť, a mám pár otázok ohľadom poplatkov, odvodov, DPH, či stratím výhody a pod. Nájde sa tu niekto taký (ktorému môžem aj zaplatiť) kto by mi odpovedal na email na otázky? ak nie, kde sa môžem dozvedieť takéto info? bude ich vedieť účtovníčka? alebo koho si mám vyhľadať?
    odkial si ?

    Ak hladáš účtovníčku, zadaj si bezplatný inzerát na Porade v sekcii inzercia
    veronikasad Pozri príspevok
    odkial si ?

    Ak hladáš účtovníčku, zadaj si bezplatný inzerát na Porade v sekcii inzercia
    zaujíma ma či to bude účtovníčka vedieť, bývam pri Malackách, a chodím do Ba do školy...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    philllipe Pozri príspevok
    zaujíma ma či to bude účtovníčka vedieť, bývam pri Malackách, a chodím do Ba do školy...
    pre dobrú účtovníčku by nemal byť problém zodpovedať každú tvoju otázku. Kým ju nájdeš, čítaj pozorne Poradu, používaj vyhladávanie cez klúčové slovo ... Problémy študentov živnostníkov sú rozoberané často. Mnohé zákony, najmä o zdr.poistení prešli novelou k 1.1.2011, ďalšie zmeny budú v apríli.

    eshop-študent živnostnik

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.