Zavrieť

Porady

stara komoda - aku ma cenu?

P1060220.jpg  
Chcela by som predat staru, velmi objemnu a tazku drevenu komodu, ale neviem jej cenu. Do starozitnictva alebo muzea mozem priniest akurat tak jej fotku. ;-) Nevie mi niekto, prosim, poradit?
Usporiadat
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

este pridam rozmery: S/V/H: 206/105/59cm
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
petres@pobox.sk Pozri príspevok
Chcela by som predat staru, velmi objemnu a tazku drevenu komodu, ale neviem jej cenu. Do starozitnictva alebo muzea mozem priniest akurat tak jej fotku. ;-) Nevie mi niekto, prosim, poradit?
Cena je taká aká je ...podľa ponuky a dopytu .
Ty môžeš pýtať , ale akceptovať ju kupujúci nemusí ...aj keby záujem bol ...

Ponuka je väčšia teraz ako dopyt ...

http://www.google.sk/search?hl=sk&sa...&aqi=&aql=&oq=
3 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

ok, tak keby ste niekto mali zaujem, dajte mi vediet ;-)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Máš ju odfotenú, tak ju daj do viacerých portálov, kde ponúkajú starožitný nábytok, možno sa niekto prihlási.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

petres@pobox.sk Pozri príspevok
... ale neviem jej cenu. Do starozitnictva alebo muzea mozem priniest akurat tak jej fotku. ;-) Nevie mi niekto, prosim, poradit?
Ved aj tu chces poradit iba na zaklade fotky, tak o co ide?
Ked si obehnes osobne nejake strozitnictva, ci bazare,povedia ti aspon orientacne cenu.
Potom si mozes dat inzerat na nejake webove portaly,ktore sa zaoberaju inzerciou,alebo konkretne starozitnostami.
Ak ma niekto zaujem o kupu takychto veci, tak bude hladat tam, nie na Porade...
2 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

skor som tajne dufala, ze sa medzi tolkymi poradakmi najde niekto trosku znaly veci, aby som aj ja mala aspon sajnu, co a ako; nemam rada inzeraty typu cena dohodou...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

asi to nie je podstatné, ale osobne si myslím, že to nie je komoda, je to spodná časť starého sekretára
0 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

fiha, tak to neviem, kupili sme to davno iba takto, jeden kus
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

petres@pobox.sk Pozri príspevok
fiha, tak to neviem, kupili sme to davno iba takto, jeden kus
čo je to dávno?je to štýl ako mala moja babka. mohli by to byť cca.60 roky, viem že babkin bol asi z orechového dreva.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Podla mojho nazoru je to cast sekretara z cca 5O-tych rokov. Moji rodicia mali podobny sekretar, bol z lesteneho orechoveho dreva. Ja by som to ako starozitnost neposudzovala. Starozitna komoda vyzera trusku inaksie.
0 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

neviem presne, mozno je to tak, ako pises, ja som to dostala od nasich, nasi od inych, ti to mali mozno po svojich rodicov, ktovie... surfujem ako diva a hladam na nete nieco podobne, skusim vyuzit aj tu tvoju napovedu s orechovym drevom
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

petres@pobox.sk Pozri príspevok
fiha, tak to neviem, kupili sme to davno iba takto, jeden kus
petres@pobox.sk Pozri príspevok
neviem presne, mozno je to tak, ako pises, ja som to dostala od nasich, nasi od inych, ti to mali mozno po svojich rodicov, ktovie... surfujem ako diva a hladam na nete nieco podobne, skusim vyuzit aj tu tvoju napovedu s orechovym drevom
2 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

co je mimo temy? skratka hladam na internete blizsie info o tom, kto by to kupil a za kolko a hlavne, kto by to odniesol, kedze na to treba zhruba 5 mocnych chlapov
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Podla mna s tym jedine zakurit...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

petres@pobox.sk Pozri príspevok
co je mimo temy? skratka hladam na internete blizsie info o tom, kto by to kupil a za kolko a hlavne, kto by to odniesol, kedze na to treba zhruba 5 mocnych chlapov
mimotemovku som si dala k svojmu prispevku ,nie k tvojemu
0 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

misomiso: tak dik :-) ved to by som na tom prerobila
arizona: ok, chapem :-)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
durisovad Pozri príspevok
Podla mojho nazoru je to cast sekretara z cca 5O-tych rokov. Moji rodicia mali podobny sekretar, bol z lesteneho orechoveho dreva. Ja by som to ako starozitnost neposudzovala. Starozitna komoda vyzera trusku inaksie.
Presne tak, je to spodná časť od nejakej kompletnej komody, ktorej chýba ešte práve tá peknejšia vrchná časť, kde sa dá vystaviť starožitný porcelán a podobné veci. Nechať si ju O.K. a prispôsobiť okolím, ale na predaj veľká diera do financií sa isto nespraví s týmto ťažkým kúskom.
3 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

mne v byte bohuzial uz zavadzia a ma o nu zaujem jedna dievcina, tak nieco za nu urcite vypytam, nech sme spokojne obidve :-)
0 0
ka.ja ka.ja

ka.ja je offline (nepripojený) ka.ja

My máme po babke podobný sekretár z r. cca 1935 (aj s tou vrchnou časťou a + k tomu skriňa - x ľudí, čo sa tým zaoberá sme kontaktovali - odpoveď tá istá - kým to nemá aspoň 100 rokov, tak to nemá žiadnu starožitnú hodnotu. Takže čo sa ceny týka (ak ti naozaj zavadzia a chceš sa ho zbaviť a je dopyt) asi by som to nechala na kupujúceho, nech povie, koľko je ochotný dať.
My ho máme kde mať uložený, takže predaj už neriešime. Máme ten sekretár radi.
0 0
petres@pobox.sk petres@pobox.sk

petres@pobox.sk je offline (nepripojený) petres@pobox.sk

ano, to je ine, ked mate k nemu aj citovu vazbu, vtedy by som ho ani ja nikam nedala
ako starozitnost to naozaj nevyzera, preto som temu nazvala stara komoda, nie starozitna :-D
tak uvidim, ako to vyriesim, dakujem vsetkym za rady
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať