Zavrieť

Porady

Účtovný program

Ahojte, nevie niekto poradiť dobrý program k vedeniu účtovníctva zameraný na predajňu s textilom? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    neviem, že by účtovné programy boli špeciálne zamerané na predávané komodity?
    Hlavne ujasni, či ide o JU, či PU.............

    ingrid001 je offline (nepripojený) ingrid001

    ingrid001
    jednoduché...zatiaľ sme mali od firmy softip (ale to sa týkalo zubnej techniky)...bola som s ním spokojná, ale neviem ako to bude fungovať a hlavne by som chcela aby to fungovalo správne pri nákupe tovaru zo zahraničia (z krajín EU) a ako to vlastne zadam do účtovníctva

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    AKo to zadať do účtovníctva? Každý program to má riešené inak. Odporúčam si zaobstarať demoverzie viacerých programov (zadarmo k stiahnutiu na stránkach výrobcov) a vyskúšať.
    Ale to je len technická stránka problému. Na to aby to bolo správne zaúčtované nestačí ovládať program, ale aj zákonný rámec...
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 11.04.11 at 15:23

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    možno by bolo dobré sa pozrieť po takom programe, ktorý má zároveň riešenú skladovú evidenciu a napojenie na registračné pokladne. Aspon ja by som pre predajňu hľadala takéto niečo

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Prepojenie skladu s ERP má skoro každý program.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    LUBY Pozri príspevok
    Omega ma

    Čiže Kros má na JÚ ALFU... Treba vyskúšať demoverziu !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.