Zavrieť

Porady

Vysoká posteľ

Dobrý deň,


bývame v malej garsonke a riešime problém so spaním. Premýšlame o riešení v podobe vyvýšenej postele o rozmeroch 210x180 vo výške 150 cm nad zemou, z masívneho dreva. Pod touto posteľou by sme chceli spraviť sedenie pre návštevy. Chcela by som sa spýtať, či by som mohla dostať približný návrh a cenovú kalkuláciu.

Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem

S pozdravom


Dugová
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gongo je offline (nepripojený) gongo

    gongo
    záleží, že aký matrac bude v tej posteli, aká povrchová úprava, aký masív, ale taký stred by mohol byť cca750,-€
    0908 339 601

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dugova.hana Pozri príspevok
    Dobrý deň,


    bývame v malej garsonke a riešime problém so spaním. Premýšlame o riešení v podobe vyvýšenej postele o rozmeroch 210x180 vo výške 150 cm nad zemou, z masívneho dreva. Pod touto posteľou by sme chceli spraviť sedenie pre návštevy. Chcela by som sa spýtať, či by som mohla dostať približný návrh a cenovú kalkuláciu.

    Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem

    S pozdravom


    Dugová

    Nerob to, budeš sa cítiť ako v krtkovej nore, či jaskyni. To sedenie pod posteľou ťa za chvíľu omrzí, nebude to pohodlné ani pre návštevy. Radšej by som volil výklopnú posteľ.

    gongo je offline (nepripojený) gongo

    gongo
    Chobot Pozri príspevok
    Nerob to, budeš sa cítiť ako v krtkovej nore, či jaskyni. To sedenie pod posteľou ťa za chvíľu omrzí, nebude to pohodlné ani pre návštevy. Radšej by som volil výklopnú posteľ.
    Výklopnú posteľ do garsonky? Je pravda, že väčšinou sa pod postele robia nejaké stolíky, ale už som robil postele presne takýmto spôsobom, že pod posteľou bola sedačka aj so stolíkom a bolo to úplne v pohode /pred tým mala pani domáca rozťahovací gauč a teraz si nevie vynachváliť, že večer nemusí odsúvať stolík na druhý koniec izby aby si mohla ľahnúť/. Je jasné, že to treba nejako rozumne doriešiť, aby to bolo praktické a aby to bolo pekné aj na pohľad. Ja osobne by som sa toho vôbec nebál.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.