Zavrieť

Porady

Avast - blokovanie stránok

Ahojte, prosím o radu. Dnes som si stiahla nový free Avast. Teraz ma nechce pustiť na väčšinu internetových stránok. Vypisuje mi hlášku: "Zablokovaný mallware" alebo "Zablokovaný trójsky kôň" - (pri Porade)."Webový štít programu Avast zablokoval nebezpečnú stránku alebo súbor". Odkazuje ma stále na nastavenie Avastu, ale vôbec sa neviem pohnúť a neviem, kde to je nastavené. Prosím, pomôžte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Beska Pozri príspevok
    Teraz mi to funguje. Môžem to nechať vypnuté na stálo? Nemôže sa nič stať?
    Nemôžeš to nechať vypnuté.Veď potom ani netreba Avast.Zvykne sa to niekedy stať ,ale problém nie je v Avaste ,ale vo windows .Blokuje to firewall windows,ktorý zle nastavil parametre pre Avast.

    Vymaž nastavenia vo firewalle windows pre Avast a reštartuj PC.Windows si nastaví nové parametre pre Avast a potom to pôjde,alebo odinštaluj Avast a nainštaluj ešte raz.Ak to nepôjde nainštaluj staršiu verziu napr.Avast5 a potom sa Avast sám zaktualizuje na Avast6.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Klikni pravým tlačidlom na ikonu Avast-Ovládanie štítov-Vypnúť na 10 min. a vyskúšaj.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    1. Windowsácky firewall je nanič, nainštaluj si PC Tools Firewall Plus, je zadara a je dobrý.
    2. Panda Cloud Ativirus, nezaťažuje PC a ešte sa mi nestalo, že by som niečo nachytal.

    Beska je offline (nepripojený) Beska

    Beska
    Tak som sa teda pohrala s farewalom Windows, už to ide. Dúfam, že to bude OK. Ďakujem za pomoc

    Avast - blokovanie stránok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.