Zavrieť

Porady

Chybny banner

Tak chcem nahlasit chybne fungujuci banner na Porade.

Objavil sa mi banner, kde po najdeni skryteho cisla mozem vyhrat auto. Skryte cislo bolo 27, to bolo evidentne, mozno preto, ze nebolo az tak velmi skryte. Ja som napriek tomu klikol na moznost 47, aby som vyskusal funkcnost bannera.

Spolocnost Riders Digest mi napriek tomu oznamila, ze - Vyborne, nasli ste skryte cislo, mate moznost vyhrat auto. Tak teraz neviem, som v rozpakoch, ci so mozem to auto prebrat, alebo nie. Obavam sa, ze ak by som si prebral auto, to moje auto by chybalo pre niekeho, kto klikol na spravnu moznost - 27.

To je teraz smola, ze som taky cestny, alebo ako sa mam k tomu postavit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..aj mne sa to objavilo a tiež kliknutím na 47 sa mi ukázalo, že správne...a potom chcelo osobné údaje a vraj postupujem do zlosovania......kooooľkééé šťastie mi uniklooo, že som nevyplnila...
    ..díky mišo!!..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    .podelíme sa..fifty-fifty...a nikomu nému sa banner neobjavil, deľba bude ľahká..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.