Zavrieť

Porady

Zub citlivý na teplé a studené

Je tu niekto kto sam vyzna v zuboch? Bol som u zubara, pretoze som mal citlivy zub na teple a studene podnety. Dal mi nanho lak s tym, ze ak ma to po tyzdni bude stale boliet nech pridem znova. Presli dva dni a zub na teple a studene podnety je citlivy stale. V com to je, je to podla Vas zubny kaz, alebo? Lebo inak ma vobec nebolí a ani na poklopkanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    odhalené krčky... pasta Sensodine alebo si to daj zaliať... nenechaj sa odbyť...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Moze to byt kaz,ale aj odhaleny krcok. Ale najlepsie Ti odpovie lekar...
    Dobra pasta / a lacnejsia ako sensodine/ je aj zeleny Elmex-na ochranu citlivych krckov

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    petrol Pozri príspevok
    Sensodine pouzivam uz davno... a cim akoze zaliat?
    vyzerá to ako hmota na biela blomba...ale nie je to blomba...zalievajú sa tým zuby aby sa nekazili deťom.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Mám odhalené krčky a používal som Lacalut Activ a po určitom čase som začal mať problémy s citlivosťou.Teraz používam zelený Elmex a zatiaĺ v poho

    Zub citlivý na teplé a studené

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.