Zavrieť

Porady

dovolenk v Egypte

Zdravím, bol už niekto v tomto roku v Egypte? AKú destináciu, resp. hotel odporúčate? Vraj na letoviskách nie je cítiť tie "nepokoje".
Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Alenček kudne chod do Egypta, je tu na dovolenke Egypťan z Hurgady (má prenajatý dom vedla mňa) a hovoril že je tam klud, v letoviskách všetko šlape tak ako má.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Lubaba, truch, Žabinka, lujza.j, pivko, Mária27
    6

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    alencek Pozri príspevok
    Čím sa platí v Egypte? Vraj treba do vody nejakú ľahkú obuv?
    V Egypte sa platí egyptskou librou , ale musíš si tam zobrať najlepšie je doláre / eurá/ a zameniť potom, a netreba si tam naraz meniť veľa, len čo potrebuješ, lebo ich libry ak ti zostanú musíš pri odchode zameniť, nemôžeš ich vyvážať z krajiny.

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    alencek Pozri príspevok
    Čím sa platí v Egypte? Vraj treba do vody nejakú ľahkú obuv?
    my sme do vody nepotrebovali žiadnu obuv, a kúp si preventívne hneď v lekárni antinal - myslím že tak sa ten liek volá proti faraónovej chorobe, my sme ho nepotrebovali ale jeden nikdy nevie...a máš môj obdiv že v terajšej dobe, teda situácii ktorá tam je, sa chystáš do Egypta..

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    alencek Pozri príspevok
    chystá sa ešte niekto v týchto dňoch do Egypta?
    Ja by som sa tam bála teraz ísť. My sme boli minulý rok v októbri, bol kľud, bola to veľmi vydarená dovolenka.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Moja známa sa teraz vrátila z Taby , vraj bolo super 4* hotel all inclusíve na týždeň za 7.000 Czk , keby tam nebol ten faraon tak zajtra štartujem

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    pivko asi myslel - faraónovú chorobu - faraónovo prekliatie - no nie je to nič prijemne -hnačky , zvracanie asi dva tri dni, ale su na to lieky/ v súčastnosti infúzie / a su velmi účinné
    Treba si davat pozor, ruky umyvat, nepit vodu z vodovodu ani lad si nedavat do napojov ... našťastie mna to obišlo, ale jedna mladá slečna , ktorá tam bola s nami si to " užila " - delegátka ju večer vzalia k súkromnému lekárovi - dostala infúzie a ráno už išla s nami obdivovať Karnak...

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    Ďakujem za rady a názory, dovolenka sa už vybavuje, uvidíme. Odporúčajú viacerí, aj tí, čo sa nedávno odtiaľ vrátili. Vraj to tam vôbec necítiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.