Zavrieť

Porady

Klausovo pero

Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...ky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misomiso Pozri príspevok
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...ky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
už som sa ľakol, že péro v správe zo zahraničnej pracovnej cesty: prínos zpc - do zbierky pribudlo ďalšie pero
Naposledy upravil srska : 14.04.11 at 13:38
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

misomiso Pozri príspevok
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...ky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Ešteže pri tých našich sa nie je za čo hanbiť.. veď aj napr. Zemková daruje odstupné..
0 0
Mária.K. Mária.K.

Mária.K. je offline (nepripojený) Mária.K.

misomiso Pozri príspevok
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...ky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Keby tí naši politici kradli "len perá"...myslím si, že tiež nemáme byť na čo hrdí.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Problem je v tom, ze na kradezi emisii (napriklad) sa nezabava cely svet. A tiez je problem v tom, ze je dost bezne, ze kradnu vlady (bohuzial) ale dost netypicke, ak kradne uz aj prezident, ktory v podstate okrem pera velmi ani nema co ukradnut, pretoze sluzi iba na reprezentaciu...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

no není péro ako pero
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..keby svet nemal iné problémy, ako čumeť na deba...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ukradne politik = ohromná zábava,dobreže sa mu neospravedlnia, že ho v tom momente vôbec nachytali.
Ukradne obyčajný smrteľník = zlodej a nemáme sa o čom baviť.

Vždy boli a budú iní a iní.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Je to obyčajné fo-pá.Mne neskúšajte dať do rúk kadejaké perá a ceruzky lebo tiež to málokdy vrátim.Vždy to flegmaticky strčím do vrecka a idem.A ten chudáčisko Klaus je predslen tiež už trochu zábudlivý starec.Aspoň má svoj názor nie ako ten náš neschopný papagáj.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Nuž kleptománia je choroba a choroba si nevyberá...či pán, či poddaný, treba to liečiť .
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...
Klaus a péro, Stanco a žváro / aby bolo kde vložiť to žváro/...ale ty sedemdesiatpäťka a na popolníky?
keby si bol starší, nepoviem nič...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...
... pozlátené vykladané diamantami?
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

ešťeže sa to nestalo nášmu avšaaak..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lubaba Pozri príspevok
Klaus a péro, Stanco a žváro / aby bolo kde vložiť to žváro/...ale ty sedemdesiatpäťka a na popolníky?
keby si bol starší, nepoviem nič...
to ja som mal volakedy taký koníček, si z reštaurácii brať popolníčky- až kým ma v Ríme nedrapli...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

220870 Pozri príspevok
Je to obyčajné fo-pá.Mne neskúšajte dať do rúk kadejaké perá a ceruzky lebo tiež to málokdy vrátim.Vždy to flegmaticky strčím do vrecka a idem.A ten chudáčisko Klaus je predslen tiež už trochu zábudlivý starec.Aspoň má svoj názor nie ako ten náš neschopný papagáj.
Nuž, nezdalo sa, že by to nejak automaticky strčil do vačku. Poškuľoval po tom perku a nevydržal to .

Tiež kolegom beriem perá a ceruzky, ale vedia, že ich nájdu u mňa na stole, nie vo vrecku...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som to ešte nevidel ,ako to čmajzol ,idem "kuknut".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Veď len tak čakal na nestráženú chvíľu a šup ho do vrecka. Ešte aj puzdro zatvoril, aby si každý myslel, že je tam. Netušil, že tá nestrážená chvíľa, bola strážená celkom dobre.

PS : a možno by boli obvinili z krádeže nejakého posluhovača, keby nebol dôkaz, kde ho treba hľadať. A ten už by bol zlodej drahého pera.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nuž čo sa doma naučíš ,ako by si na Čile našiel.
je to koumák.....
Naposledy upravil 220870 : 18.04.11 at 22:10
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...tak vyzerá hambogroteska...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

misomiso Pozri príspevok
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...ky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...

Prepáč, ale Tvoja mienka o prezidentovi Klausovi, je málo na to aby ho zbavili úradu.
Prezident Klaus zastava svoj urad na zaklade výsledku slobodných volieb.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať