Zavrieť

Porady

Zakolko predam PC

Dobrý deň..tak som tu znova
chcel by som sa vás spítať za koľko predám moj PC:
Processor : Intel (R)Celenron(R) CPU 3.20GHz 3.07 GHz ,
Socket 775LGA
Ram : 1,50 GB RAM
Grafika : Radeon HD 4650 1GB DDR2 (AGP je napísané na krabici..)(v PC ukazuje 4600 ale pritom mám 4650..)
Zakl.D:
775V88+
neviem či som napísal všetko dúfam že hej .. vopred ďakujem ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

    chrobak1
    zabudol si este dopisat aky stary je ten PC predsa len je rozdiel predavat 2 rocny PC alebo novsi

    inac podla mna nieco pod 200e

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    aha díky..
    myslíte že je tento processor dobrý na spustenie aspom takých stredných hier ako napr. (tropico 3,atd..??)
    Procesor:
    Intel Atom 330 s frekvenciou 1,6 GHz
    512 KB L2 Cache
    533 MHz FSB
    2 jadrá, 4 thready
    Max TDP: 8 W
    moc dík..

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    srska Pozri príspevok
    daruj nejakej škole
    ja som to skusal asi pred 2 ma rokmi(4 rocne PC+tlaciren) a co myslis ,mali zaujem???
    aj by vzaly ale chceli tam mat legalne OS aj Office,no zas taky bohaty nie som aby som poporoval aj skolku aj Gatesa

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    vulxy Pozri príspevok
    ja som to skusal asi pred 2 ma rokmi(4 rocne PC+tlaciren) a co myslis ,mali zaujem???
    aj by vzaly ale chceli tam mat legalne OS aj Office,no zas taky bohaty nie som aby som poporoval aj skolku aj Gatesa
    súhlasím - sú takí, čo si ešte budú vyberať

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nuz ked nemaju licencie na soft tak im je pc zbytocny, jeden cas som robil na skole a postarsieho hardwaru sa tam valala taka kopa (aspon bolo z coho brat nahradne diely), ze by to mohla skola rozdavat

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    mecky - na jednej strane mas pravdu no na druhej strane kazda druha skola ma problemy platit za faktury za energie a podobne. Pytaju na starom PC ofiko SW (co je koser). Ale ze by sami presli na Open office kde nemusia platit drahe licencie, to ich ani nenapadne... Na 99% ZŠ aj tak i decka surguju po nete a je jedno ci PC bezi pod Linuxom alebo Windowsom no a na zaklady prace Open Office staci.. Samozrejme, ze asi diplomovku by som v tom nepisal, lebo MS je vsade a je pohodlnejsie v nom robit lebo xxx ludi ti vie s wordom, excelo a ppt pomoct. Zato pri Open office ti malo kto poradi ked nieco nevies.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    no tak ale to uz je vec systemu, o com sa rozhoduje inde
    osobne s tebou plne suhlasim, ale ja by som tiez take pc slusne odmietol, lebo by bolo uplne k nicomu

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    mecky Pozri príspevok
    no tak ale to uz je vec systemu, o com sa rozhoduje inde
    osobne s tebou plne suhlasim, ale ja by som tiez take pc slusne odmietol, lebo by bolo uplne k nicomu
    mohly poziadat nakeho predajcu o licenciu ,su rozne skolske zlavnene mozno aj zadara...neviem isto, ale mam dojem ze pouzite veci velmi nechcu nikde,asi aj maju pravdu kazivost,naklady na servis,kazdy caka na nove vsak skor-neskor dostanu.a mimochodom ja by som im tam namontoval Linux aj openoffice ale kto uz sa to bude ucit ked vsecko bezi na platforme Mrkvosoft.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.