Zavrieť

Porady

Prehliadač Opera mi nenačítava google.com

len už tretí deň hlási, že sa nedá spojiť so vzdialeným serverom. Problém nastal
neviem ako, nastavenia Opery 11 som nemenil, ujo google je nastavený ako predvolený. Iné weby na rýchlom prístupe otvára normálne, ako aj ďalšie, ak
zadám ich presný názov. Nezabrala ani finta tvoriť cez Opera --- ICQ---Google.

Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    azeko je offline (nepripojený) azeko

    azeko
    Hovorí sa, že keď ta ani google nenájde tak je zle. Ale keď ty nevieš nájsť google tak to už je iná káva

    Skús proste iný prehiadač.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Nechcem sa vzdať Opery, vyhovuje mi, Firefox sa mi nepáči a tobôž nie IE, chcel by som lepšiu radu.

    azeko je offline (nepripojený) azeko

    azeko
    Skús google chorme

    slunecnice. cz/sw/google-chrome/

    Alebo ak chceš silou mocou používať operu skús odinstalovať a znova nainstalovat.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Žial nepomohla ani odinštalácia a opätovná inštalácia Opery, google proste nenzčítava.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Neradime ti, ze zmen prehliadac, ale vyskusaj ci to v inych prehliadacoch funguje, ak funguje, tak problem je v opere, ak nie, tak problem je u providera, alebo na firewalle

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Vyskúšal som IE, nenačítava google, firewar mám vypnutý, nechápem, prečo by
    T com blokoval google.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    dalej by som to skusil z nejakym inym PC (aby sa vylucila chyba u providera a routery)

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Problém som vyriešil tak, že som vypol a opätovne zapol router. A hoplá, ujo google prišiel. Ale čo to spôsobilo neviem. Aj tak ďakujem za rady.

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    možno vám budem na smiech, lebo sa moc nevyznám po anglicky neviem ale nainštalovala som operu a pýta si nainštalovať Adobe Flash Player chcela som prečítať licenciu či to nieje niečo platené, ale po anglicky neviem takže len poprosím o radu môžem dať kľudne inštalovať ten Adobe Flash Player?, alebo mám dať radšej pokoj používam google chrome a IE
    za radu ďakujem
    terezamaria V pohode môžeš...je to bezplatné...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Anik Pozri príspevok
    možno vám budem na smiech, lebo sa moc nevyznám po anglicky neviem ale nainštalovala som operu a pýta si nainštalovať Adobe Flash Player chcela som prečítať licenciu či to nieje niečo platené, ale po anglicky neviem takže len poprosím o radu môžem dať kľudne inštalovať ten Adobe Flash Player?, alebo mám dať radšej pokoj používam google chrome a IE
    za radu ďakujem
    ...ja by som skôr povedal , že musíš...
    ...ide o to , že potom poniektoré veci si v mašine nebudeš môcť pozerať , ak nebudeš mať hentú aplikáciu nainštalovanú ...

    ...a je úplne jedno , či budeš Chroma alebo IndE...
    misoft Napríklad filmečky by nešli.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.