Zavrieť

Porady

umyselne preseknuty elektricky kabel

od r.2009 riesim odstranenie zavady so ZSE.
Kupila som si malu chatku,hlavne kvoli mojej zrakovo postihnutej dcerke,radi sme tam chodili az pokial si nekupili susedia pozemok susediaci s nasim pozemkom,najskor na nas bezdovodne nasadili vcely,ktore nas sustavne napadali,nepomohli ani prosby,tak som to vzdala a trpeli sme to dalej,potom nam presekli elektricke kable umyselne a od r.2009 nemam elektrinu,viackrat som ziadala ZSE o zapojenie,tie kable su vlastne majetkom elektrarni,no nic sa neriesi lebo susedia ich nechcu vpustit na pozemok,aj ked viem ,ze podla zak.ak odstranuju poruchu nepotrebuju suhlas vlastnika pozemku,suseda zapiera,pachatel je neznami ,no na pozemok ich nevpusti,uz neviem na koho sa mam obratit som z toho zufala,prosim vas poradte mi.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    tu mas nieco o umiestnovani ulov,skus sa obratit napr. na obec, ako to upravuje v VZN.
    http://cadca.vcelari.sk/content/umie...vi%C5%A1%C5%A5

    elektrarne poziadaj pisomne o napravu a poziadaj si aj odpoved,ako poruchu odstranili-lahsie sa ti bude postupovat dalej

    umyselne preseknuty elektricky kabel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.