Zavrieť

Porady

W7/64 + IE9

Preinštaloval som OS a omylom som nahodil anglický IE9. Chcem slovenský. MS nesklamal. IE sa nedá
- odinštalovať
- vymazať
- preništalovať "Máte novšiu verziu". Obe sú 9. Ďalej som neskúmal.

Doknca pri pokuse o výmaz IE mi vymazal len spúšťací súbor. Spustil som znova inštaláciu, nech sa opraví. Nespustil sa, lebo už je nainštalovaný. To asi robil nejaký programátor z našej osady.

Ako tam dostať SK IE9?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Volal som podporu. Inštaluje sa ako aktualizácia a ako aktualizáciu ho treba aj odinštalovať.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ešte jeden problém. Predtým som mal v ponuke ako predvolený vyhľadávač google. Teraz iba bing, ktorý ho vno nájde. Ako tam dostať ten google?
    Naposledy upravil sthruska : 21.04.11 at 13:48

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Otvor IE, Alt+x, Spravovať doplnky, Poskytovatelia vyhľadávania a nechaj si tam len Google.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Alt + x mi nefunguje. To bolo prvé čo som urobil. Ale ja tam mám len ten bing.
    Mal som tam aj nejaké ruské (keď som ťukol pri prvej inštalácii IE bez čítania - a stále tam čosi visí). Možno to spôsobili rusáci.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Prosím Ťa, bol si tam? Ja áno. Je tam akurát zoznam. Aj som sa registroval
    Túto otázku som výnimočne nedal predčasne, ale som vyskúšal všetko čo som videl na obrazovke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.