Zavrieť

Porady

Juhoamericka kuchyna

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
Pozdravujem Vas vsetkych,

Som tu novy, prihlasil som sa na toto forum iba minuly tyzden. Chcel by som tolko povedat, ze ak niekto ma zaujem o juhoamericku kuchynu, ze mozem zabezpecit nielen recepty, ale aj originalne potravinove vyrobky, ktore su dovazane z Juznej ameriky v limitovanych mnozstvach. V zozname sa da vybrat z okolo 80 vyrobkov, vratane sladkosti, napoje, korenie, cerealie, atd.

Pochadzam z Venezuely, ale som studoval na Slovens

ku, takze viem po slovensky, ale aj anglicky a spanielsky
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Vitaj Caracasan z Topoľčian medzi nami .

My si tu zvykneme radiť a aj bez nákupu sa potešíme latinsko-americkým receptom . Keď tu ešte šupneš nejakú muzičku, ulalá, tu bude návštev u Teba.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vitaj venezuelský žochár !

ved sem pridaj nejake recepty, nech vyskusame, co tam doma papate
0 1
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A my Ti hneď tuná aj vysvetlíme, že žochár nie je hanlivé slovo, to nádherne slovensky zvučiace slovo znamená, že si v nitrianskom nárečí Topoľčianec , alias Žochino z Caracasu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

danushka Pozri príspevok
A my Ti hneď tuná aj vysvetlíme, že žochár nie je hanlivé slovo, to nádherne slovensky zvučiace slovo znamená, že si v nitrianskom nárečí Topoľčianec , alias Žochino z Caracasu.
ten TOPOLCIANEC sa ti podaril
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá, môžete mu to vysvetliť aj na takom prípade ako napr. mne z BA nadávajú ,že som paštikárka poprípade mi kolega vynadá,že som Maďarka
0 0
projekt2000 projekt2000

projekt2000 je offline (nepripojený) projekt2000

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
danushka Pozri príspevok
Vitaj Caracasan z Topoľčian medzi nami .

My si tu zvykneme radiť a aj bez nákupu sa potešíme latinsko-americkým receptom . Keď tu ešte šupneš nejakú muzičku, ulalá, tu bude návštev u Teba.
hoj Danushka, pravdaze netreba nic kupovat, len mi to napadlo, v pripade keby ste chceli mat na stole 100% originalnu specialitu.

Posielam ti nejaku muziku, mozes ju podat dalsim, ak budu mat zaujem. Ak sa ti budu pacit a budes chciet tak ti poslem dalsie piesnicky. Recepty ti poslem zajtra, povedz mi ake by si chcela,

S pozdravom

Projekt2000
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

projekt2000 Pozri príspevok
hoj Danushka, pravdaze netreba nic kupovat, len mi to napadlo, v pripade keby ste chceli mat na stole 100% originalnu specialitu.

Posielam ti nejaku muziku, mozes ju podat dalsim, ak budu mat zaujem. Ak sa ti budu pacit a budes chciet tak ti poslem dalsie piesnicky. Recepty ti poslem zajtra, povedz mi ake by si chcela,

S pozdravom

Projekt2000
No nie je milý ?

Nie mne Žochi, nám všetkým tu prilož aj muzičku, aj receptíky
4 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

danushka Pozri príspevok
Vitaj Caracasan z Topoľčian medzi nami .

My si tu zvykneme radiť a aj bez nákupu sa potešíme latinsko-americkým receptom . Keď tu ešte šupneš nejakú muzičku, ulalá, tu bude návštev u Teba.
Danuška, vraj nemusíš tak ďaleko od nás ísť, to ti odkazuje moja 3/4-ka a posiela ti.
Naposledy upravil Marína : 24.04.11 at 21:27
3 0
projekt2000 projekt2000

projekt2000 je offline (nepripojený) projekt2000

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
Rad by som vsetkym poslal tie piesnicky aj recepty, lenze neviem ako, bola by si taka mila a povedala ako to mam robit?

Tvoj kamarat Zochar
0 0
projekt2000 projekt2000

projekt2000 je offline (nepripojený) projekt2000

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
Dakujem. Akonahle pridem na tpo ako sa da poslat rie piesnicky a recepty aj tebe nieco poslem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak máš niekde tie recepty v počítači tak stačí ctrl+c a vložiť sem ctrl+v.Nieje nič jednoduchšie.
1 0
projekt2000 projekt2000

projekt2000 je offline (nepripojený) projekt2000

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
danushka Pozri príspevok
Vitaj Caracasan z Topoľčian medzi nami .

My si tu zvykneme radiť a aj bez nákupu sa potešíme latinsko-americkým receptom . Keď tu ešte šupneš nejakú muzičku, ulalá, tu bude návštev u Teba.
220870 Pozri príspevok
Ak máš niekde tie recepty v počítači tak stačí ctrl+c a vložiť sem ctrl+v.Nieje nič jednoduchšie.
a muziku ako poslem?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Musíte mať viac ako 10 príspevkov.Potom sa bude dať vkladať aj videa a hudba.
1 0
projekt2000 projekt2000

projekt2000 je offline (nepripojený) projekt2000

Pochadzam z Juznej ameriky, studoval som na Slovensku, v sucasnosti rozbieham jedno podnikanie ...viac
Ahojte, takze keby ste chceli nejaku muziku, mozem ju vam poslat jedine na sukromny e-mailovu adresu
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

hm,uz som na druhej strane a zatial ziadne recepty....
ved na to nepotrebujes ziadny patent-pisat hadam vies.......
ja tiez vsetko pisem a zijem.tak uz nieco prilep.nech sa inspirujeme.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... a tak sme si chceli s Osky vyskúšať i Juhoamerickú kuchyňu...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Arizona, si šikulka! Len ja som si myslela, že nejaké recepty tu šupne i zadávateľ témy, nakoľko tam žije a predsa by to bolo zase niečo "inakovakejšie"
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Juhoamerická kuchyňa- široký rozsah. Mňa by zaujímal recept z quinoy. Najradšej ako dezert. Ale i iné.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

projekt2000 Pozri príspevok
Dakujem. Akonahle pridem na tpo ako sa da poslat rie piesnicky a recepty aj tebe nieco poslem
Ako to myslis, pridavat recepty? Jednoducho sem skopirujes text.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať