Zavrieť

Porady

Plot z DT alebo šalovať?

Ahojte všetci, idem robit plot okolo pozemku je to cca 40 m, rozhodujem sa ci to robit z DT 15 alebo zašaĺovať to a zaliať betónom.Moja predstava je základ a potom 1 rad DT alebo rovno to vsetko na jeden šup zaliať betónom.Hore potom mam kupene uz petivo.len sa neviem rozhodnut čo bude lepšie.

vsetkym dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Najlacnejšie je zašalovať a zaliať betonom

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Ked len pletivo , co tak len vyvrtat diery do zeme, osadit a zabetonovat stlpiky a natiahnut pletivo.

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    Ak máš dostatok dreva na šalovanie tak by som to spravil tak, ale chce to trochu skúseností...jednoduchšie je zaliať zaklad v zemi do roviny, nechať trčať roxore a potom naukladať DTčka a inak predávajú sa aj vruty do zeme na plotové tyčky, ale nerieši to problém s prerastanim buriny a trávy na tvoj pozemok / viď. obrázok / Pokiaľ ti tam nebudú chodiť sa vešať na plot futbalový hooligans tak by ti to mohlo stačiť
    210_bild.jpg  

    codinko je offline (nepripojený) codinko

    codinko
    presne ide o tu burinu , mam 2 psov a nechcel by som ich hladat niekde u susedov a tak dalej dreva nemam az tak velmi vela no neviem potreboval by som zahnat lacne DT

    radEg je offline (nepripojený) radEg

    radEg
    drozdm Pozri príspevok
    a uplne najlacnejšie je dožrať susedov na maximum a oni postavia plot.
    Môj prípad - staviam plot. Nie si náhodou môj sused ?

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Keď nechceš betónovať, tak sa dá použiť plast - ľahký plotový základ: http://www.nejlevnejsiploty.cz/zbozi...70mm--1-2m.htm alebo http://www.stavebninyrichtarik.sk/sk...-z-plastu.aspx . Základ sa používa pri výstavbe pletivových a tyčkových plotov všetkých typov

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    radEg Pozri príspevok
    Môj prípad - staviam plot. Nie si náhodou môj sused ?
    nie ale ked mi tam postaviš aj dom tak môžem byť .
    som Martin Žofaj
    to by som netvrdil ,je to pracne a čas su peniace a efekt ?? ano keby si použil dielce doka alebo peri a vibroval beton ale potom aj cena by bola ina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.