Zavrieť

Porady

Potreboval by som poradit

Zdravim potreboval by som poradit mam moznost prenajat si stanok na namesti len neviem co predavat premyslal som nad cukrovou vatou a inymi sladkostami .Najom je 225 eur a mesto ma cca 60 tisic obyvatelov prosim poradte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Boris86 Pozri príspevok
    Dakujem skusim to ale problem bude ze tam budem predavat zo zaciatku ja
    Predávať môžeš, hlavne nech Ti bude mať kto vyrobiť kvalitné posúchy.
    Až sa teda na tie posúchy dáš.

    Keď si predstavím v Partizánskom na námestí stánok s posúchmi, kde je stále, ale stále rada zákazníkov,ktorá ale ubúda veľmi rýchlo, lebo šikovná kočka pri okienku je veľmi zručná a plní a balí tie osúchy jedna radosť. Naozaj sú kvalitné a dobré.
    A vôbec neprestali tam tí ľudia stáť, ani keď otvorili ďaľší stánok s hamburgermi, hranolkami a inými " dobrotami " rýchleho občerstvenia.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Boris86 Pozri príspevok
    Zdravim potreboval by som poradit mam moznost prenajat si stanok na namesti len neviem co predavat premyslal som nad cukrovou vatou a inymi sladkostami .Najom je 225 eur a mesto ma cca 60 tisic obyvatelov prosim poradte mi.
    Ja by som volila osúchy a nealko nápoje. Stačia Ti štyria zamestnanci, dvaja jedna smena, dvaja druhá. Pokiaľ to chlapci budú vedieť robiť a osúchy budú chutné a výber rôzny, tak tam máš radu stále. Samozrejme aj dievčence pri okienku musia byť šikovné, s úsmevom na tvári.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Boris86 Pozri príspevok
    Ak sa mozem spytat kolko taky posuch stoji ? a robia sa aj plnene alebo len suche?
    Keď pôjdem okolo, tak Ti to pozriem presne, ale väčšinou sa pohybujú okolo 1 eura, teda tie plnené. Popíšem si kombinácie a napíšem Ti to, možno to bude aj zajtra.

    Predávajú len potreté cesnakom alebo bez neho, potom s kyslou smotanou, strúhaným syrom, kečupom, tatárskou, treskou, feferónovým šalátom,zeleninou na kapustovom podklade, jednoducho rôzne kombinácie.
    Všetko majú nachystané vo veľkej priesvitnej chladničke, keď sa niečo
    minie " pri ruke ", hneď vyberú ďaľší kus.
    Pri odbere 5 kusov, šiesty prázdny je zdarma.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    srska Pozri príspevok
    a s veľkým V vpredu na tričku potom langoše pôjdu eňo - ňuňo
    No, pokiaľ langoše nebudú " výborné ", nepomôže V-čko ani po pupok. Hoci, ktovie?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    a stánok nech je na úrovni. nie ako na obr.

    foto: srska
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 21:34

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    sú v blízkom okolí nejaké iné stánky ?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    terezamaria Pozri príspevok
    Ja by som volila osúchy a nealko nápoje. Stačia Ti štyria zamestnanci, dvaja jedna smena, dvaja druhá. Pokiaľ to chlapci budú vedieť robiť a osúchy budú chutné a výber rôzny, tak tam máš radu stále. Samozrejme aj dievčence pri okienku musia byť šikovné, s úsmevom na tvári.
    a s veľkým V vpredu na tričku potom langoše pôjdu eňo - ňuňo

    Boris86 je offline (nepripojený) Boris86

    Boris86
    terezamaria Pozri príspevok
    Predávať môžeš, hlavne nech Ti bude mať kto vyrobiť kvalitné posúchy.
    Až sa teda na tie posúchy dáš.

    Keď si predstavím v Partizánskom na námestí stánok s posúchmi, kde je stále, ale stále rada zákazníkov,ktorá ale ubúda veľmi rýchlo, lebo šikovná kočka pri okienku je veľmi zručná a plní a balí tie osúchy jedna radosť. Naozaj sú kvalitné a dobré.
    A vôbec neprestali tam tí ľudia stáť, ani keď otvorili ďaľší stánok s hamburgermi, hranolkami a inými " dobrotami " rýchleho občerstvenia.
    Ak sa mozem spytat kolko taky posuch stoji ? a robia sa aj plnene alebo len suche?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.