Zavrieť

Porady

Hallux valgus - vybocenie prstov

Zdravim Vas pordaci, chcem sa spytat ci niekto uz absolvoval tuto operaciu , ake ma skusenosti , ktora klinika je najvhodnejsia atd co najviac o tom

http://www.medicon.sk/sk/Hallux-valgus

prikladam link aby ste vedeli o co ide dakujem sa komenty
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepe987 je offline (nepripojený) pepe987

    pepe987
    zdravím, moja mama vo veku 77 rokov bola u nich v malackách, nevie si ich vynachváliť a naozaj pomohli. obe nohy síce stáli cca 1000,- €, ale stojí to za to. Rozprával som sa tam s viacerými pacientkami a aj oni boli nad mieru spokojné

    pepe987 je offline (nepripojený) pepe987

    pepe987
    zdravodka nepreplácia tento druh zákrokov. pokiaľ viem osekanie a pod tak áno.
    prvú nohu jej robili v decembri, druhú v marci. po oboch operáciach odišla domov po svojich. trvalo jej cca 2-3 týždne kým chodila normále

    pepe987 je offline (nepripojený) pepe987

    pepe987
    ešte k tomu prečo nie naraz. Lekár vysvetloval, že aj pri minimálnom pohybe by začala zaťažovať jednu nohu viac a hrozilo by poškodenie samotného zákroku na tej zaťažovanej nohe

    pepe987 je offline (nepripojený) pepe987

    pepe987
    určite to stojí za skontaktovanie sa s nimi. prvé vyšetrenie stojí cca 20 € a lekár navrhne spôsob realizácie. objednáva sa telefonicky, na operačný zákrok mama čakala cca 1 mesiac

    Hallux valgus - vybocenie prstov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.