Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Dnes som odniesla odhlášku, je to tlačivo "Oznámenie poistenca/platiteľa poistného"
    druh oznámenia: nové
    typ oznamovateľa: S
    vypísať údaje o oznamovateľovi
    kód: neviem prelúštiť, dopísali mi ho v poisťovni, vyzerá to ako V1
    platnosť zmeny: K
    dátum: 30.04.2011

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Kvaka, promont maja, Katarina, Mária27, Danielle369
    5

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    Katarina Pozri príspevok
    Z titulu prenájmu sa treba odhlásiť do 31.5.2011. Teraz som volala call centrum VśZP, nevedia ešte na akom tlačive sa treba odhlásiť. Vraj času mám dosť. Zavolám znovu po 15.5.2011.
    ... ja som si to telefonicky overila vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni ešte v piatok .. a je to presne tak ako to uviedla truch vo svojom príspevku vyššie = na takom istom tlačive/výkaze o preddavkoch pre SZČO.

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Z titulu prenájmu sa treba odhlásiť do 31.5.2011. Teraz som volala call centrum VśZP, nevedia ešte na akom tlačive sa treba odhlásiť. Vraj času mám dosť. Zavolám znovu po 15.5.2011.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Katarina Pozri príspevok
    Z titulu prenájmu sa treba odhlásiť do 31.5.2011. Teraz som volala call centrum VśZP, nevedia ešte na akom tlačive sa treba odhlásiť. Vraj času mám dosť. Zavolám znovu po 15.5.2011.
    Ja som vyplnila to isté tlačivo ako pri prihlásení, len som dala koniec. Kolegyňa to pôjde zaniesť, tak uvidím či nám to v Dôvere preberú.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Majka, myslím, že to bude rovnaké vo všetkých poisťovniach, ja som v Dôvere.

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... v ktorej poisťovni? ... podľa toho, čo píšeš, by to pokojne mohlo byť, že ... Všeobecná zdravotná poisťovňa ... či?
    Naposledy upravil promont maja : 11.05.11 at 04:59

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... asi by som si to mala opraviť ... vďaka ... no je pravda, že sa to mohlo zmeniť.

    Novela zákona 581/2004 Z.z.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.