Zavrieť

Porady

hokej online dnes vecer

vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ahoj,poradte mi kde sa da pozerat online dnesny zapas o 20:00,telku mi okupuju naky turci
Usporiadat
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
na STV ide. ja mám šťastie u nás nikto turkov nepozerá. :-) celá rodina fandí slovensku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

http://hokej.stv.sk/
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...u nás je dnes "trident"- v každej izbe jeden TV,každý držíme palce a vreštíme za seba!...
...aj komentátori vyzerajú živí...melie im to!..
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

nuz obraz mizerny ale da sa to,vdaka
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak kolko nám dajú Slovinci?
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Dnes samé prekvapká - aj nás to prekvapká? Už to začína ... blbé!
Úprava: dobré! Zatiaľ.

Koniec: Huráááááááááá!
Naposledy upravil Mária27 : 29.04.11 at 21:19
3 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
Ma niekto nejaku linku na live prenosy v zahraničí...Sme v UK a je to na ..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Nachádzate sa mimo územia SR?
Odkaz pre sledovanie MS mimo územia SR:
http://www.iihf.com/
7 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

tak sme to dotiahli do zdarného konca:" my sme tu doma, my sme tu doma"...dúfam, že aj zostaneme!!!
4 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Lubaba Pozri príspevok
tak sme to dotiahli do zdarného konca:" my sme tu doma, my sme tu doma"...dúfam, že aj zostaneme!!!
to som si myslel aj ja ze som doma kym ma nedeportovaly spred telky aj s keksikmi,chipsami a kofolou kvoli Onurovi ktoreho ani nepoznam,takze uz ani neviem kto je kde
0 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

nechcem provokovat lebo urcite mnohisu uprimne stastni ked svk vyhra, ale o com to je, preco by som ja mal chciet aby nejaky chlapici cosa vedia smykat po lade zarabaju miliony v nhl a zhodou okolnosti sa naroili geograficky blizko mna dosiahli uspech, zrejme u mnohych je to vec zvyku, ja v tom nevidim ziadny racionalny zaklad , citit sudrznost na zaklade geografickej blizkosti, to viac citim prilusnost k skupine zalozenej na rovnakom zaujme, nazoroch, alebo trebars rovnakej hudbe. takze mi je suma fuk ako hraju a nejaka popagacia, n neporovnavajme hokej s futbalom par zasvetenych o hokeji vie ale skuocne to nie je masova udalost. a teraz do mna
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tomasjuve Pozri príspevok
nechcem provokovat lebo urcite mnohisu uprimne stastni ked svk vyhra, ale o com to je, preco by som ja mal chciet aby nejaky chlapici cosa vedia smykat po lade zarabaju miliony v nhl a zhodou okolnosti sa naroili geograficky blizko mna dosiahli uspech, zrejme u mnohych je to vec zvyku, ja v tom nevidim ziadny racionalny zaklad , citit sudrznost na zaklade geografickej blizkosti, to viac citim prilusnost k skupine zalozenej na rovnakom zaujme, nazoroch, alebo trebars rovnakej hudbe. takze mi je suma fuk ako hraju a nejaka popagacia, n neporovnavajme hokej s futbalom par zasvetenych o hokeji vie ale skuocne to nie je masova udalost. a teraz do mna
No veď o to ide, cítiť príslušnosť k skupine založenej na rovnakom záujme.A hokej je dosť dobrý dôvod pre minimálne polovicu Slovenska aby sa tu cítilo "doma"
3 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

Kazu Pozri príspevok
No veď o to ide, cítiť príslušnosť k skupine založenej na rovnakom záujme.A hokej je dosť dobrý dôvod pre minimálne polovicu Slovenska aby sa tu cítilo "doma"
no jo ale znamena tesit sa z pozerania hokeja a nie fandit konkreetne slovakom
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tomasjuve Pozri príspevok
no jo ale znamena tesit sa z pozerania hokeja a nie fandit konkreetne slovakom
Však to je skupina založená práve na tešenie sa z fandenia Slovákom Vidím, že nemáš ten správny uhol pohľadu
1 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

Kazu Pozri príspevok
Však to je skupina založená práve na tešenie sa z fandenia Slovákom Vidím, že nemáš ten správny uhol pohľadu
a sme zase na zaciatku preco prave slovakom
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Čo robia Česi po vyhratom hokejovom zápase????? vypnú PS....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Uf, ešte aj za Čechov sa musím nervačiť! Ešte že sa dostali do vedenia.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nemusíš.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tomasjuve Pozri príspevok
a sme zase na zaciatku preco prave slovakom

..lebo taký ako ty to nevie pochopiť normálnym rozumom...fanúšik fandí slovákom, al e pozerá aj iné hokeje, tam si zase nájde svojich, či sú to už česi, švédi, lotyši,je to proste hokej a ten, kto ho nemá rád, to nepochopí..je to srdcovka raz za čas- ako dobrý milenec...
..a naozaj nie je nutné to nejak detailne rozoberať a negatívne komentovať...to musíš prežiť,potom to pochopíš...asi tak...


(aby som ti vysvetlila toho dobrého milenca- síce hokej neuspokojí tvoje telo, ale dušu pohladí ako nikto)
Naposledy upravil pepsikova : 01.05.11 at 07:12
3 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
kde to na iihf.com najdem je tam online vysielanie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať