Zavrieť

Porady

suché toalety

Máte niekto skúsenosť s modernými suchými toaletami? Na nete som našiel info o separovacích alebo kompostovacích, napr. značky Separett, Biolan, je to teda dosť drahé, je mi však veľmi sympatický ekologický princíp. Už to ponúkajú aj Česi /distribúcia zahraničných značiek/. Dík za názory a postrehy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Niekedy neuveriteľné koľko humbuku sa dá narobiť okolo jedného ho...množstvo spôsobov a krkolomných technických riešení , ako skomplikovať aj tú najjednoduchšiu ľudskú činnosť.Za cisára pána našim predkom na to stačila jedna jednoduchá jama .Dnes na to treba celú vedeckú disciplínu a technickú univerzitu zaoberajúcu sa spôsobom ,ako ohriať na vhodnú teplotu "dekel" a nepopáliť pritom vajcia a zároveň vypočítať vhodnú výšku pádu projektilu do dostatočne veľkej nádoby tak ,aby pri tom páchatel s vypúlenými očami ,neprišiel o posledné zbytky čistého vzduchu v miestnosti.

    Brčo je offline (nepripojený) Brčo

    Brčo
    danr91 Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosť s modernými suchými toaletami? Na nete som našiel info o separovacích alebo kompostovacích, napr. značky Separett, Biolan, je to teda dosť drahé, je mi však veľmi sympatický ekologický princíp. Už to ponúkajú aj Česi /distribúcia zahraničných značiek/. Dík za názory a postrehy.
    Dnes som doviezol stare palety,zajtra idem modernu "ekokadibudku" zbuchat(ked nebude prsat).Bude kompostovacia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.