Zavrieť

Porady

Dovoz znackovej obuvy na Ukrajinu

Dobry den mam urcitu predstavu o dovoze znackovej obuvy hlavne znackovych tenisiek na Ukrajinu.No informacie od Ukrajincov sa dost roznia a preto by som vas rad poziadal o daky link kde by som nasiel presne tabulky ci informacie pre vyvoz na ukrajinu a vysku cla s tym spojenym pre konkretny typ sortimentu.Vemi pekne dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Položená otázka je trošku nezrozumiteľna. Je potrebné vysvetliť či sa jedna o vývoz tovaru z EU na UA a tu chcete nejake info, alebo o dovoz tovaru na UA a potrebujete info o ukrajinských predpisoch. O ukrajinských prepisoch by Vás mal informovať ukrajinský odberateľ, respektíve o zrealizovaní dovozu na ukrajine by sa mal postarať on. A tu na Slovensku o predpisoch UA najskôr nejake info ziskate na Ukrajinskej ambasade.

    eduard32 je offline (nepripojený) eduard32

    eduard32
    Dakujem za odpoved no vyvozom myslim kedze ja som slovak tak vyvozom myslim zo slovenska na ukrajinu.Co sa tyka odberatela odberatelom je konecny zakaznik a ten asi ziadne veci vybavovat nebude ze.A ako som vravel hladam informacie zo slovenskej strany a nie ukrajinskej ambasada ukrajinska teda nieje riesenim.nakolko mam bohate skusenosti z ukrajinskou legislativou rad by som preto ziskal informacie aj zo slovenskej strany.dakujem za odpovede.

    Dovoz znackovej obuvy na Ukrajinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.