Zavrieť

Porady

Ročná závierka s p.Polákovou

Kto mi pomôže - stratila som letáčik na seminár p. Polákovej v Žiline tuším to bolo 19.01.2006 a neviem kto to organizuje, kde sa mám prihlásiť. Určite to viacerým prišlo ako ponuka. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    Nikomu neprišla táto ponuka? Alebo už víkendujete? Tak možno v pondelok sa niekto ozve. Pekný víkend.

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    pyton
    http://www.kurzy.sk/?lang=sk&frm_ful...rch=H%BEada%9D

    Neviem, či sa to dobre zobrazí, v tom druhom seminári je lektor Ing. Poláčeková. Tú si myslela?
    Nie, myslela som Polákovú.
    prosim o radu .moja žena , ktorá je tehotná tretí meciac a je za mestnaná v potravinách ako dokladačka tovaru iba dva masiace., takže je v skušobnej dobe . Začala mať bolesti a tak po návšteve u lekara ostala na rizikovom , lebo už ráz pred rokom potratila . Môžu jej dať výpoveď , ked podľa zakona č 163 SKONČENIE PRACOVNÉHO POMERU

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    vasostolar, skús tvoju otázku prekopírovať do tejto časti:
    "Mzdové účtovníctvo, personalistika, odvody". Založ tam novú tému, aby si to všimli mzdári. No možno si to všimnú aj tu, ale dosť ťažko.

    Ročná závierka s p.Polákovou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.