Zavrieť

Porady

lepenie teplym vzduchom nopovky

mate niekto skusenost scim je najpraktickejsie ju spajat? okrem butylkaucukovej obojstrannej lepiacej pasky sa da pouzit aj tento sposob,kt. je mozno aj lepsi pokial ma dana spajacia folia nizsiu teplotu topenia,neprepaluje sa najskor nopovka,len by som potreboval poradit material,vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    pokial to chces mas vodotesne tak asi len lepenim paskou., Pripadne nejake silikony. na mechanicke spajanie, by sa dala pouzit aj zehlicka, ale spojene by to bolo iba na vrchu tych nopov

    qwert1 je offline (nepripojený) qwert1

    qwert1
    citam to bezne v clankoch spajanie horucim vzduchom,ale ked som to skusal na kanalizacnej sachte bez medzifolie tak pri zmaknuti dobre nelepila a az ked sa prepalovala sa s nou dalo pracovat,preto nieco co ma mensiu teplotu topenia,len neviem co sa pouziva,aby sa este neprepalila vonkajsia nopovka ale len zacala roztapat v strede ta hmota,cim by sa to lepilo.
    A este ako je najlepsie izolovat miestnost v starsom dome,kde je uz zo spodu betonovy poter? Davat nopovku bez prilepenia na povodny poter,alebo dat tenky poter a nato nopovku + vrchny poter ?

    lepenie teplym vzduchom nopovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.