Zavrieť

Porady

plastový šindeľ alebo plech?

Prosím má niekto skusenosti s plastovým šindľom na drevenicu? Alebo je vhodnejšie dať plech, konkretne mám na mysli plech Metro-sindel od firmy Metrotile

dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    My tiež máme peknú drevenicu na východe, minulý rok sme si urobili prístrešok na posedenie a prikryli sme ho tmavohnedou Ranillou, veľmi pekne to vyzerá, na chalupe je taká svetlá škridla, ale už je dosť zničená, tak sme sa rozhodli, že tohto roku robíme strechu a dáme naˇňu takú istú krytinu ako na prístrešok, aby to ladilo. Vôbec to nevyzerá rušivo - drevo, plech - a keď je to kvalitne urobené, tak neexistuje, aby vám niekde zatieklo - to hovorí môj muž a on sa veru vyzná ......

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Dreveny sindel urcite nie, ten musi byt spravne vyhotoveny, treba ho pravidelne natierat a osetrovat, inak vam postupne na strehe vyhnije. Plech - sindel nevizera nic moc, hlavne ak je na drevenici vikier, tak hrebenace nie su pekne vyriesene. Plastovy sindel sa mi zda rozumny kompromis medzi estetikou, zivotnostou a udrzbou.

    plastový šindeľ alebo plech?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.