Zavrieť

Porady

Ako to dať do preč?

Zdravíčko, pls vie mi niekto helpnúť ako odstránim túto tabuľku alebo skôr v čom je problém a či treba niečo odinštalovať? Snažila som sa to nájsť, ale v kompe som to nikde nevidela. Btw vyhadzuje mi ju vždy keď zapnem noťas a robí to asi od predvčerajška.
obr..jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Pozeral som na nete, väčšina to vyriešila tak.Stratiť môžeš akurát nastavenia programov a databázy registry. Ak si niečo inštaloval po tom bode, tak to tam nenájdeš. Obnova systému sa netýka osobných súborov napr.fotky, maily atď. V podstate nestratíš nič. 4o nenájdeš sa dá nazad nainštalovať, poprípade nastaviť.

    zaq.sk je offline (nepripojený) zaq.sk

    zaq.sk
    pravdepodobne staci ak odinstalujete/preinstalujete program splendid od spolocnosti asus (zistil som to podla ikonky). Tento program sluzi na vylepsenie obrazu, ale bezne ho nikto nepouziva - ak ho vymazete nic sa nestane.

    Berny7 je offline (nepripojený) Berny7

    Berny7
    Ďakujem všetkým za rady, pomohli mi veľmi, tabuľka je fuč

    Berny7 je offline (nepripojený) Berny7

    Berny7
    hmm to je dobrá otázka...ale myslím, že som nič neinštalovala...nemôže to byť nejakými aktualizáciami??

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Systém sa vo všetkom vráti, ako to bolo pri vytváraní bodu (nastavenia, súbory...).

    Ako to dať do preč?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.