Zavrieť

Porady

Oprava motoroveho vyzinaca

s motorovým vyžínačom Hecht, keď sa pri používaní nemôže dostať do otáčok-"dusí ho". Bol naň pozrieť môj známy, vyčistil odkalovač, ešte niečo odmontoval, prečistil a vyžínač má "fantu" naďalej. Bola by som rada, keby mi niekto poradil, lebo tráva prudko rastie . Ďakujem.
Naposledy upravil arizona : 11.05.11 at 12:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..keď sa dusí, tak sa tam musela uvolniť niektorá zo skrutiek na nastavovanie zmesi, treba to doladiť, ale na to by sa mal pozrieť nejaký odborník, lebo ty si to sama nedokážeš doladiť a tak na diaľku sa to nedá, najlepšie by bolo odniesť ho do servisu a tam ti ho zoradia..

    JurcoC4 je offline (nepripojený) JurcoC4

    JurcoC4
    mne to iste robila motorová píla a vycistil som palivový filter, a nastavila karburator a bolo po probleme, niekedy davnejsie zvykli po zabehu prestavovať karburator v predajni na pilach aj krovinorezoch, zrejme kôli tomuto

    Erzebeth je offline (nepripojený) Erzebeth

    Erzebeth
    Vyčistiť palivový a vzduchový filter. Ja občas idem dať do servisu nastaviť otáčky. No, tak za dva, tri roky alebo keď začne strácať výkon. Tieto motory sú vysokootáčkové a sám ich človek nenastaví.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Erzebeth Pozri príspevok
    Vyčistiť palivový a vzduchový filter. Ja občas idem dať do servisu nastaviť otáčky. No, tak za dva, tri roky alebo keď začne strácať výkon. Tieto motory sú vysokootáčkové a sám ich človek nenastaví.
    ..tak prečo aj teraz nejdeš do servisu?, už by si dávno mala pokoj..veď práve píšeš o tom , že sa dusí..

    Oprava motoroveho vyzinaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.