Zavrieť

Porady

dodatok k pracovnej zmluve.

Dobry den,

prosim Vas chcela by som sa poradit ako mam postupovat v pripade, ze som sa so zamstnavatelom dohodla o urcitych zmenach ako zvyseni platu, nakolko mi nehcel platit skolenia a kupit novy uctovny softwer dala som vypoved a tym som ho prinutila aby to spravil, takze nakoniec ostavam vo firme. Chcela by som si dat vsetky tieto veci do pracovnej zmluvy teda cez nejaky dodatok, tak sme sa dohodli, zvysenie platu, pravo ist na skolenie, plus vsetko co budem v praci robit. Mam sa odvolat na nejaky paragraf? alebo len cez body napisat vsetko na com sme sa dohodli a nazvat to dodatok?

prosim poradte, dnes to musim doriesit. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    luckkka Pozri príspevok
    Dobry den,

    prosim Vas chcela by som sa poradit ako mam postupovat v pripade, ze som sa so zamstnavatelom dohodla o urcitych zmenach ako zvyseni platu, nakolko mi nehcel platit skolenia a kupit novy uctovny softwer dala som vypoved a tym som ho prinutila aby to spravil, takze nakoniec ostavam vo firme. Chcela by som si dat vsetky tieto veci do pracovnej zmluvy teda cez nejaky dodatok, tak sme sa dohodli, zvysenie platu, pravo ist na skolenie, plus vsetko co budem v praci robit. Mam sa odvolat na nejaky paragraf? alebo len cez body napisat vsetko na com sme sa dohodli a nazvat to dodatok?

    prosim poradte, dnes to musim doriesit. dakujem
    § 54
    Dohoda o zmene pracovných podmienok

    Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.

    luckkka je offline (nepripojený) luckkka

    luckkka
    Tweety Pozri príspevok
    § 54
    Dohoda o zmene pracovných podmienok

    Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.
    Dakujem krasne. Teda staci mi napisat dodatok pracovnej zmluvy podla paragrafu 56.
    napisem obe strany teda moje udaje a zamestnavatelove udaje a pod to napisem na com sme sa dohodli? cez body a to je vsetko?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    luckkka Pozri príspevok
    Dakujem krasne. Teda staci mi napisat dodatok pracovnej zmluvy podla paragrafu 56.
    napisem obe strany teda moje udaje a zamestnavatelove udaje a pod to napisem na com sme sa dohodli? cez body a to je vsetko?
    Je to §54, nie 56.
    Všetky údaje oboch strán, tak ako v PZ a potom len body a definície zmien PZ.

    luckkka je offline (nepripojený) luckkka

    luckkka
    Tweety Pozri príspevok
    Je to §54, nie 56.
    Všetky údaje oboch strán, tak ako v PZ a potom len body a definície zmien PZ.
    Ano uz rozumiem, dakujem.

    dodatok k pracovnej zmluve.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.