Zavrieť

Porady

Gmail - vzhľad

Dobrý deň,
prosím Vás o radu ... v gmaili sa mi posunuli všetky tieto možosti:
Archivovať Nahlásiť spam Odstrániť Presunúť do Menovky Viac akcií Obnoviť

pod seba. Je to hrozne široké a nepraktické. Neviem to dať naspäť a ani neviem, ako sa to stalo. Som len užívateľ, laik, tak mi prosím, poraďte.
Odhlásenie a znovuprihlásenie do gmailu nepomohlo a ani na inom prehliadači sa to nezmenilo. Zostalo to takto:

Archivovať
Nahlásiť spam
Odstrániť
Presunúť do

Menovky

Viac akcií

Obnoviť ... a to je hrůza :-)

Prajem Vám toľko príjemných chvíľ, koľko mi prinášate Vašimi radami. A to je naozaj veľa. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Na Gmail ucte dole mas :

    Posledná aktivita účtu: Pred 0 minútami na tomto počítači. Podrobnosti
    Gmail zobraziť: štandardné | zapnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií
    ©2011 Google - Podmienky - Zásady ochrany osobných údajov - Pravidlá ochrany osobných údajov služby Google Buzz - Domovská stránka Google

    Aktivna volba je ciernym pismom, moznosti su modre - co mas aktivovane a v akom prehliadaci pri Gmail zobrazit - Standart alebo HTML.

    JurcoC4 je offline (nepripojený) JurcoC4

    JurcoC4
    ja to mam normalne z lava do prava, na liste nad spravami, takze oni to nezmenili, ale to ti isto nepomoze opravit? ako tak to ani ja netusim...

    geografia je offline (nepripojený) geografia

    geografia
    JurcoC4 Pozri príspevok
    ja to mam normalne z lava do prava, na liste nad spravami, takze oni to nezmenili, ale to ti isto nepomoze opravit? ako tak to ani ja netusim...
    áno, na ostatných gmailových adresách to mám z ľava do prava za sebou, ale na jednej to mám pod sebou. Iba tento mesiac. Už tri roky používam tú adresu a naraz ... neviem ako sa to stalo.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...sú tam nastavenia, tam sa dá nastaviť vzhľad stránky...mohlo sa to stať aj aktualizáciou stránky, alebo prehliadača..

    geografia je offline (nepripojený) geografia

    geografia
    pepsikova Pozri príspevok
    ...sú tam nastavenia, tam sa dá nastaviť vzhľad stránky...mohlo sa to stať aj aktualizáciou stránky, alebo prehliadača..
    skúsila som hľadať v nastaveniach, ale nič na úpravu vzhľadu stránky gmailu som nenašla

    geografia je offline (nepripojený) geografia

    geografia
    Môžete mi, prosím, poradiť? Už sa sem nikto nevyjadruje a neradí :-) Veľmi by ste mi pomohli. Mám už slabšie oči, celý g-mail musím poriadne zväčšiť a cez celú obrazovku sa mi rozbalí zhora dolu to, čo by malo byť vodorovne. Ďakujem

    geografia je offline (nepripojený) geografia

    geografia
    Gmai mám na exploreri, ale nezmení sa to ani na Mozile.
    Mám nastavené štandardné zobrazenie a stále mám tie možnosti pod sebou.

    geografia je offline (nepripojený) geografia

    geografia
    Môžete mi niekto napísať kontakt na google-gmail, kde sa takýmito chybami zaoberjú a aj by mi napísali riešenie? Alebo by mi to na diaľku opravili ? - Ak sa to, samozrejme, dá.
    Ďakujem

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    geografia Pozri príspevok
    Gmai mám na exploreri, ale nezmení sa to ani na Mozile.
    Mám nastavené štandardné zobrazenie a stále mám tie možnosti pod sebou.
    vyskúšaj zmeniť motív
    mohla by si priložiť obrázok?
    gmail.jpg  

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    skús obnoviť nastavenia počítača cez bod obnovy,mne keď niečo nejde,tak toto je posledná možnosť....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.