Zavrieť

Porady

Čo by ste si obliekli: cocktail dress

Zdravím všetkých,
pekne by som vás chcela poprosiť, o pár dní idem na jednu fajnovú akciu
do Reduty a na pozvánke je napísané...dress code:cocktail dress, je mi jasné, čo to je v preklade, ale akosi si už neviem vôbec nič predstaviť
reálne....nedáte mi niekoľko inšpirácií??....čo by ste si napr. vy obliekli, nechcem vytŕčať z radu, t.j. ani-ani, nechcem uvedenú spoločenskú akciu preceniť ani podceniť výrazom a výberom oblečenia/napr. mi nie je jasné, aká má byť štandardná dĺžka šiat v tomto prípade... ocením všetky vaše rady a ponaučenia.... ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja len takto obrázkovo
    http://www.google.sk/search?q=cockta...i=Zy_QTc7rKYqj

    ja by som bola za čierne

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Rozalka, osky, Marína, Zvalik, veronikasad, arizona, betka631
    7

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Tak potom tzv. malé čierne.
    http://www.google.sk/search?hl=sk&bi...l4l4l0l78l78l1

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Už je dosť špecializovaných obchodíkov pre moletky, kde majú slušný výber pekných šiat, kostýmčekov (nielen na tie vyziabnuté mladé...)
    A určite ti v nich niečo padne do oka.
    Možno pre inšpiráciu

    http://www.moletkaplusmoletka.websnadno.cz/

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Netuším, odkiaľ si, v Nitre viem o dobrom obchodíku.

    Alebo aj tu:
    http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6675881&tab=14
    toto je len príklad, na mimibazare je všeličo, skús pozrieť.
    Naposledy upravil AlaNR : 16.05.11 at 13:51

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janka1710 Pozri príspevok
    Chcem Vás poprosiť a poradiť čo si obliecť na stužkovú svojmu synovi...všade sú len rady pre dievčatá, ale pre mamky som veru nenašla nič čo by zaujalo. Aké šaty ..... po kolena, alebo dlhé?........ viem, že by som nemala byť krajšia ako dievčatá, aby som nepútala pozornosť... ja už naozaj neviem a v piatok stužková....šaty už mám, ale sú dosť odvážne... a preto si k ním zoberiem aj čierny kabátik.... alebo poraďte.... aj topánky som si kúpila s platformou... no neviem... posúďte....či si len zobrať niečo obyčajné....
    Určite zvoľ niečo decentnejšie, toto nie sú šaty pre mamu na stuškovú.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    keď fajnová akcia a v redute tak aj tu je 8 strán coctail dress pre inšpiráciu
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    ďakujem...prezrela som si galériu tých šiat...sú úžasné, ale každé šatičky na mladej a štíhlej kočke vyzerajú nádherne, ale keď musíte zakryť pár faldíkov a nie práve ideálne nohy, máte problém navyše...snáď niečo vymyslím...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    srska Pozri príspevok
    keď fajnová akcia a v redute tak aj tu je 8 strán coctail dress pre inšpiráciu
    v ponuke sú aj tie nohy ja iba s nohami

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    srska Pozri príspevok
    keď fajnová akcia a v redute tak aj tu je 8 strán coctail dress pre inšpiráciu
    máš prosím ťa neaké skúsenosti s nákupom cez túto stránku? celkom pekné kúsky za dobré ceny

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tweedle Pozri príspevok
    máš prosím ťa neaké skúsenosti s nákupom cez túto stránku? celkom pekné kúsky za dobré ceny
    nie - to som dal ako inšpiráciu. je tam contact us: 0086 21 ..... a to je šanghai čína - ja by som bol opatrný aj keď je tam paypal platba

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    Chcem Vás poprosiť a poradiť čo si obliecť na stužkovú svojmu synovi...všade sú len rady pre dievčatá, ale pre mamky som veru nenašla nič čo by zaujalo. Aké šaty ..... po kolena, alebo dlhé?........ viem, že by som nemala byť krajšia ako dievčatá, aby som nepútala pozornosť... ja už naozaj neviem a v piatok stužková....šaty už mám, ale sú dosť odvážne... a preto si k ním zoberiem aj čierny kabátik.... alebo poraďte.... aj topánky som si kúpila s platformou... no neviem... posúďte....či si len zobrať niečo obyčajné....

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Ja som si vlani na stužkovu syna zvolila niečo obyčajnejšie, tiež som mala dilemu, ale možem ti povedať, že som urobila dobre. Mamy, ktore mali na sebe niečo extra, nevynikli, hlavne GRO su na stužkovej deti. Preto porozmýšlaj, hlavne aby si sa citila vo zvolenej robe dobre.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    janka1710 Pozri príspevok
    Chcem Vás poprosiť a poradiť čo si obliecť na stužkovú svojmu synovi...všade sú len rady pre dievčatá, ale pre mamky som veru nenašla nič čo by zaujalo. Aké šaty ..... po kolena, alebo dlhé?........ viem, že by som nemala byť krajšia ako dievčatá, aby som nepútala pozornosť... ja už naozaj neviem a v piatok stužková....šaty už mám, ale sú dosť odvážne... a preto si k ním zoberiem aj čierny kabátik.... alebo poraďte.... aj topánky som si kúpila s platformou... no neviem... posúďte....či si len zobrať niečo obyčajné....

    Toto sú tie šaty, ktoré plánuješ zobrať? Podľa mňa sú trošku viac extra, ale zase ak nemáš nič "jednoduchšie" a stužková je už v piatok... tak by to s tým kabátikom mohlo byť. Ja som bola synovi na stužkovej v nohavicovom spoločenskom kostýme, niektoré mamičky mali tiež nohavice, niektoré mali koktejlové šaty, dlhé šaty, ale aj sukňové kostýmy. Všetko závisí od typu človeka, v čom sa dobre cíti, v čom sa mu bude dobre pohybovať a tancovať a v čom potrebuje zakryť nejaké tie nedostatky alebo naopak môže si dovoliť ukázať štíhle nohy, opálený výstrih...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prepáč, ale úplne zle!!! ked som zbadala tie šaty tak prvé čo mi vyšlo z úst bolo "pre boha". určite niečo jednoduché, hladné nenápadné doplnené pekným šperkom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.