Zavrieť

Porady

Myslíte že môžem dostať hypotéku v banke ???

Zdravým všetkych. Vie mi niekto poradiť, či mi dá vôbec nejaká banka hypoúver založený nehnuteľnostou kde ja som vlastníkom 212/216 a zbytok 4/216 je v konaní ? Dá sa do listu vlastníctva na katastri vpísať poznámka, ktorá slúži ako ochrana držiteľa, ktorý sa domáha vlastníctva k nehnuteľnosti, ktoré nevie zatiaľ hodnoverne preukázať? Aké sú vaše skúsenosti? Všetky banky ma pošlú....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Flinstone
banke sa zakladá celá nehnuteľnosť, takže hypoúver jedine v prípade ak vlastník(ci) časti 4/216 podpíše súhlas so založením nehnuteľnosti.

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
MoonSK Pozri príspevok
Zdravým všetkych. Vie mi niekto poradiť, či mi dá vôbec nejaká banka hypoúver založený nehnuteľnostou kde ja som vlastníkom 212/216 a zbytok 4/216 je v konaní ? Dá sa do listu vlastníctva na katastri vpísať poznámka, ktorá slúži ako ochrana držiteľa, ktorý sa domáha vlastníctva k nehnuteľnosti, ktoré nevie zatiaľ hodnoverne preukázať? Aké sú vaše skúsenosti? Všetky banky ma pošlú....
no možno ti niektorá dá, ale banka ti rozhodne za tohto stavu rozhodne hypo nedá...

MoonSK je offline (nepripojený) MoonSK

MoonSK
Fline ten vlastník mi to nepodpíše.........nedá sa s nimi, preto sa to naťahuje, bo za 17m2 by chcel státisíce hňup,preto pôjde na súd . Takže kvôli takémuto ja úbohá musím čakať pol roka minimálne...šajze

charonme je offline (nepripojený) charonme

charonme
Flinstone Pozri príspevok
banke sa zakladá celá nehnuteľnosť
ja viem o dvoch uveroch pre dvoch roznych ludi z ktorych je kazdy zalozny polovicou jednej (tej istej) nehnutelnosti

MoonSK je offline (nepripojený) MoonSK

MoonSK
ešte jedna otázočka...dotyčný dali návrh na dodatočné dedičské konanie..takže musím čakať zase,,,,Ani Zmluva o budúcej zmluve banke nebude stačiť ??? dakujem

Myslíte že môžem dostať hypotéku v banke ???

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.