Zavrieť

Porady

detoxpan

Má z vás niekto skúsenosť s DetoxPan Kenrico - detoxikačné náplaste?
Chcela by som skúsiť kvôli kožným problémom, len aby to nebol ďalší zbytočný ťahač peňazí.
Podeľte sa prosím o vaše skúsenosti.
dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    uliana je offline (nepripojený) uliana

    uliana
    lujza.j Pozri príspevok
    ....hmm, no ja teda neviem
    http://www.detoxipan.sk/vsetko-o-detoxipan/zlozenie/

    ak to nie je tajné aké sú tie kožné problémy?
    uvedenú www stránku mám preštudovanú aj ich zverejnené reakcie od užívateľov, len by som chcela vedieť aj reakcie mimo tejto stránky.
    Čo sa týka kožného problému, je to citlivá aknózna pleť už dospelej dcéry. Vždy jej pomohlo opaľovanie, ale teraz sa už vyhádže aj po opaľovaní.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    a čo bylinky?neskúšali ste?
    ja pijem každé ráno na lačno pijem 1PL jablčného octu+2dc vody+1čL medu/nemusí byť/
    našla som napr. toto:
    Cesnaková tinktúra na vyrážky
    S akné sa stretáva až 90 percent populácie. Pokiaľ sa týka aj vás, možno vám pomôže aromatické, no silné cesnakové tonikum na aknóznu pleť. Pretlačte do pohára s vodou 5 strúčikov cesnaku, vymixujte a preceďte. Cesnak je známy svojimi antibakteriálnymi účinkami, a keďže mierne vysušuje pokožku, môže pomôcť pri akútnych zápaloch.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja mám tiež problematickú pleť/veľmi mastná/ a dospelá som už teda nejaký ten rok
    mne sa pleť polepšila s pitím jablčného octu+ magnézium, B-komplex forte, vitamín A,E,D3, vápnik, zinok, koenzim Q10,
    používam zelenú radu od Biodermi: http://www.bioderma.com/sk/nc/produk...amily/47.html#
    + ešte radu na pigmentové škvrny
    Naposledy upravil lujza.j : 16.05.11 at 17:47

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.