Zavrieť

Porady

mam zahradu ako mam napisat ziadost aby bola v planovanom uzemnom rozvoji??,

a potrebovala by som poradit ako to mam napisat tu žiadosť. za ochotu a radu vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..predpokladám, že je v extraviláne obce, alebo mesta, preto by si mala podať žiadosť na zastupiteľstvo o zaradenie tvojej záhrady do intravilánu obce, ale je to problematické nakoľko hranice intravilánu sa prerábajú plánovite cez geodézie za spoluúčasti obecného zastupiteľstva, takže musíš vedieť kedy sa to plánuje...
    ja som bola v čeraj na obecno urade kde mam ten pozemok a ta pani my povedala ze si musym napisad žiadosť dala my čisty papier do ruky ze si to mam napisat a dat do podatelni no ale ja neviem ako a čo tam mam napisat a ked som sa jej nato opitala tak mi povedal ze normalnu ziadost ale neviem ako presne inač všetko okolo pozemku mam vybavene

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    veronika veve Pozri príspevok
    ja som bola v čeraj na obecno urade kde mam ten pozemok a ta pani my povedala ze si musym napisad žiadosť dala my čisty papier do ruky ze si to mam napisat a dat do podatelni no ale ja neviem ako a čo tam mam napisat a ked som sa jej nato opitala tak mi povedal ze normalnu ziadost ale neviem ako presne inač všetko okolo pozemku mam vybavene
    ..veď nevieš ako sa píšu žiadosti? normálne požiadaj obec o zmenu intravilánu obce z dôvodu zahrnutia tvojej záhrady/pridaj tam č.listu vlastníctva/ udaj dôvod prečo chceš , aby bola záhrada zahrnutá vintraviláne obce/ napr., výstavba domu/ no a to je všetko

    mam zahradu ako mam napisat ziadost aby bola v planovanom uzemnom rozvoji??,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.