Zavrieť

Porady

Záhajnica - časť obce Nálepkovo

Ahojte. Bol z Vás niekto v Záhajnici? Je to časť obce Nálepkovo. Ja sa tam chystám v lete na dovolenku, len neviem nájsť nič o tejto časti Nálepkova na internete. Ak ste tam niekto boli, viete mi dať nejaké tipy na turistiku. Prípadne, čo sa nachádza v jej blízkosti /pamiatky.../.
Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    R_R je offline (nepripojený) R_R

    R_R
    Tak, máš tam krásnu prírodu, veľké lesy a hory, ovečky na lúkach a to je asi tak všetko. A hutorí sa.
    Pozor!!! V Nálepkove na cigáňov, je ich tam strašne veľa.
    Pekná túra je z Henclovej na Volovec, je ale dosť dlhá.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Stebielko Pozri príspevok
    Ahojte. Bol z Vás niekto v Záhajnici? Je to časť obce Nálepkovo. Ja sa tam chystám v lete na dovolenku, len neviem nájsť nič o tejto časti Nálepkova na internete. Ak ste tam niekto boli, viete mi dať nejaké tipy na turistiku. Prípadne, čo sa nachádza v jej blízkosti /pamiatky.../.
    Veľmi pekne ďakujem.



    Táto časť je príliš malá na to , aby sa o nej nejak viac zmienok našlo ...
    Je potrebné v súvislosti s turistikou alebo pamiatky a podobne dať len samotnú obec " Nálepkovo "...poprípade s tými konkrétnymi výrazmi potom vyjde nasledovné ..

    Obec Nálepkovo - v blízkosti národného parku Slovenský raj. Svojou polohou predurčuje príjemný pobyt pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť v nedotknutej prírode s krásnymi roklinami, vodopádmi a množstvom značkovaných turistických chodníkov a cyklotrás.
    V lete je možnosť hubárčenia, poľovania, rybolovu a kúpania a člnkovania v blízkej priehrade Dedinky a Ružín. V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Nálepkovo Krečno a v lyžiarskych strediskách Mlynky-Biele Vody a Hnilčík-Ski Centrum Mraznica....

    Nálepkovo
    OKOLIE - PAMIATKY
    48° 50,5536´ N
    20° 37,1370´ E
    http://www.retep.sk/okolie/nalepkovo/nalepkovo.php

    ... a tak podobne ...




    ....že jak je tam krásne ...


    ...a že
    R_R
    Pozor!!! V Nálepkove na cigáňov, je ich tam strašne veľa.
    ...až kuevsky dosť ...ale poväčšine sú neškodní ...
    Dáš pokoj - máš pokoj ....alebo naopak

    Záhajnica - časť obce Nálepkovo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.