Zavrieť

Porady

spomalovanie pc

Prajem príjemný deň, mám problém s procesorom ale nie som si istý ... hrám hru dajme tomu nfs MW alebo counter strike alebo len tak surfujem po intrenete ... a zakaždým sa stane toto .. Po cca 30 minútovom hraní (pri običajnom surfovaní aj po 2 hodinách ked mu dám zabrať /stahujem a inštalujem ) začnepríšerne sekať ale tak že sa na ňom nedá pracovať ... hru ledvi ledvi vipnem bez reštartu a na ploche pohode v správci úloch už nejde pod 30/40% zaťaženia cpu ... ovšem ide ked sa mišky ani nedotknem ... po neviem nejakej ďalšej práci na ňom ostáva len "tvrdý" reštart ... myslel som si že je to výrus tak som dal kontrolovať (eset smart security 4 /platená licencia) jasneže nenašlo nič ... tak som preinśtaloval windows a nainštaloval sp3 taktiež to robí ... vedel by mi niekto pomôcť? Ďakujem
parametre pc :
Procesor pentium4, 3.00GHz
Pameť Ram 1024Mb
Grafická (novo kúpená) NVIDIA GeForce GT430 ddr3 1gb zo vstupom pci expres2
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

    Fr4nS
    No ale ja nemám nazvyš ram-ku .. mám síce ale s úplne inými vstupmi .. popýtam sa teda chalanou ... a je to 100% tým alebo ?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nie je to na 100% ,ale je rýchlejšie skúsiť s inou RAM ako sa zdržiavať s testami.Samozrejme príčin môže byť viacej.Ja začínam od biosu.PC mrzne aj pri vadnom HDD.

    Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

    Fr4nS
    Totižto aj som chcel kupovať aspom 3 gb ramku tam čosi obiednam a uvidím ete by som sa chcel spýtať ako zistím typ vstupu na ramke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.