Zavrieť

Porady

Dobierka

Poradte mi ako predist aby vas neoklamali tovarom posielane na dobierku? Dnesnej dobe vela pocut ze ludia kupia v inzeratoch veci a dojde im daco inaksie alebo zabalena tehla.teraz som objednal-kupil mobil a je to draha hracka aby ma oklamali
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak by som kupovala nieco za 350 €, tak by som si sla radsej prevziat osobne,ak by to bolo mozne.

    Ale je rozdiel,ked kupujes napr. na inzerat od cudzej osoby,alebo eshopu...
    Na inzerat by som asi dobierku neriskovala.

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    jedna z možností je vyžiadať si reálne foto kupovanej veci, ale to ešte nezaručí,že ti do balíka nevložia novinový papier.......
    Naposledy upravil ladyrs : 21.05.11 at 10:52

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    tak potom len dufat ze 350 eur nevyhodim do luftu max mozem pozret jeho adresu na podacom listku

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    ale ani adresa nemusí byť pravdivá......... tak ti ostáva len veriť,že v balíku bude to,čo má byť...... ešte by si mohla dať vyhľadať mailovú adresu, alebo predávajúci nemá hodnotenie na stránke,kde predáva ?

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    petrus19711 Pozri príspevok
    vidite adresa musi byt pravdiva inak nedostane peniaze
    fakt,to je pravda.... tak dúfajme,že to dopadne dobre

    mildo1 je offline (nepripojený) mildo1

    servisný technik výťahov mildo1
    Zdravím, ja som kupoval od cudzieho človeka súčiastky do auta na dobierku a bál som sa aby v balíku neboli tehly. Riešil som to takto: zavolal som vedúcu pošty, položil som peniaze na stôl k pracovníčke pošty a pod dohľadom vedúcej pošty sme balík otvorili, ak by tam tie veci neboli zaplatil by som zabalenie a poslanie balíka na adresu uvedenú na balíku, všetko bolo našťastie v poriadku. Balík som si zobral, a peniaze si vzala pracovníčka pošty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.