Zavrieť

Porady

prosím o radu

dobrý den chcela by som vás poprosit mám multifunkčnú tlačiaren Lexmark X1190 napojenú na počítač ,ale teraz mám pokazený vifi router a internet mi nejde potrebovala by som niečo vytlačit z internetu.mám notebook na ten ked som pripojená s modemom ide ale nemá inštalačný systém ,ako by sa dala nainštalovat tlačiaren do notebooku mám aj cd na tú tlačiaren ale ked ho nemám kam dat a prídavnú napalovačku nemám, dá sa stiahnut aj z internetu tá inštalácia k tlačiarne? dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    babicka1 Pozri príspevok
    dobrý den chcela by som vás poprosit mám multifunkčnú tlačiaren Lexmark X1190 napojenú na počítač ,ale teraz mám pokazený vifi router a internet mi nejde potrebovala by som niečo vytlačit z internetu.mám notebook na ten ked som pripojená s modemom ide ale nemá inštalačný systém ,ako by sa dala nainštalovat tlačiaren do notebooku mám aj cd na tú tlačiaren ale ked ho nemám kam dat a prídavnú napalovačku nemám, dá sa stiahnut aj z internetu tá inštalácia k tlačiarne? dakujem za odpoved
    ujo google: lexmark x1190

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    dobrý den potrebovala by som poradit, chcem si pridat tlačiaren aj na notebook HP windows 7 Lexmark X1190 s cd mi to nejde nie je kontabilná s operačným systemom nedarí sa mi ani stiahnut z netu chýbajú nejaké ovládače prosím vedeli by ste mi poradit link na stiahnutie tlačiarne dakujem

    up4anything je offline (nepripojený) up4anything

    up4anything
    http://www.siliconguide.com/drivers/device/86/ .. stiahni ten na vistu, ako som sa docital, ovladace na vistu su kompatibilne s win7 .. ak nie tak ho pripoj cez USB a system by si mal natiahnut ovladace sam .. snad sa podari

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    dakujem, ale ani jedno nezabralo stále nie je kontabilná alebo nejde pripojit to píše, neviem mne na môj notebook to išlo ok.ale na tento nie a nie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.