Zavrieť

Porady

poradie prác malovanie alebo podlahy

Dobry den,
prosim Vas mam novostavbu a potrebovala by som poradit co sa robi ako prve. Idu najprv podlahy a potom sa maluje alebo by to malo byt naopak?
Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Pri keramike som robil najprv dlažby, potom maloval a pri laminátovej a drevenej podlahe naopak.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    samozrejme,najprv si omalujte.vies si predstavit,ako by sa tie podlahy zaprasili?
    nikdy sa ti nepodari ich tak precizne poprikryvat.
    ked si poupratujes po malovke,mozete klast podlahu.predpokladam ze obe hovorime o laminate-parketach.ak kladiete dlazbu,je to v podstate jedno,ale aj tak by som najskor malovala.
    my sme tiez v prerabke tak viem o com hovorim.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak robis vsetko svojpomocne, tak urcite skor malovat a potom podlahu, i ked pri dlazbe sa zvykne sem tam zaspinit stena od lepidla, resp. pri sparovani, ale sikovnemu by sa to nemalo stat, ak ti to robi firma, tak ti to moze byt uplne jedno, ale firma zas vie co a kedy ma robit prve

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    osky Pozri príspevok
    samozrejme,najprv si omalujte.vies si predstavit,ako by sa tie podlahy zaprasili?
    nikdy sa ti nepodari ich tak precizne poprikryvat.
    ked si poupratujes po malovke,mozete klast podlahu.predpokladam ze obe hovorime o laminate-parketach.ak kladiete dlazbu,je to v podstate jedno,ale aj tak by som najskor malovala.
    my sme tiez v prerabke tak viem o com hovorim.
    Počúvaj prerábka a keď ti murár za..be stenu lepidlom potom budeš malovať znovu? Jednoznačne keramickú dlažbu pred malovaním a ostatné podlahy po malovaní.
    Naposledy upravil pivko : 23.05.11 at 19:17

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    pivko Pozri príspevok
    Počúvaj prerábka a keď ti murár za..be stenu lepidlom potom budeš malovať znovu? Jednoznačne keramickú dlažbu pred malovaním a ostatné podlahy po malovaní.
    ved ja som to tiez tak napisala-hovorila som hlavne o laminate ,lebo dlazbu uz mame povodnu,nemenili sme,nakolko je ta stara velmi pekna a neznicena.
    do izieb davame laminat a predtym vzdy omalujeme
    ved napokon,bude sa musiet malovat aj o par rokov a to uz bude laminat tam.ale aspon na zaciatku si mozeme poradie vybrat,ze

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Ja som tiež vždy najprv vymaľovala a až potom sme kládli podlahu. Nerobili mi to odborníci ale my sami a vôbec sme si maľovku nepoškodili. Ešte je dobré rezať podlahu v inej miestnosti, aby ste si malovku zbytočne nezaprášili.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Pri dlažbe treba rozlišovať,kde sa bude rezať diamantovým kotúčom (ak sa bude).

    poradie prác malovanie alebo podlahy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.