Zavrieť

Porady

hľadám pieseň

Ahojte hľadám jednu pieseň,počula som ju už dávnejšie v rádiu,neviem ani názov ani speváka,myslím si že bola česká,ale nie som si istá.Dej tej piesne bol asi taký ako večer šiel muž na aute a pred vlakovým prechodom stopovalo dievča,zastal jej a ona ho poprosila aby ju zaviezol domov,keď zastal pred domom dievča ho poprosilo aby šiel zaklopať,keď mu otvoril otec muž mu povedal,že mu doviezol dcéru ale sa bojí vystúpiť z auta a otec sa naňho okríkol,aby si nerobil žarty,že jeho dcéra je mŕtva a zomrela na tom mieste kde stopovala....
ak ju niekto pozná prosím vás dajte mi vedieť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    glascat7 je offline (nepripojený) glascat7

    Obyčajná mama, sestra, teta, susedka... ...viac glascat7
    Ahoj, je to pesnička Dívka s vlasem medovým a naspievali to Greenhorns Jana Vyčítala. Mám to niekde na prastarej páske )

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Aj Kája Gott - Adagio

    Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

    Vlastak
    Jej som ja trúba , samozrejme, aj moje milované Il Divo ! ďakujem nemôžem hodnotiť vraj nemám 10 bodov ???
    Ahojte. Neviete nahodou ako sa vola pesnicka hravali ju asi 10 rokov dozadu na Radiu FM predtym Rock FM a spievalo s atam nieco v zmysle cez leto u babky na dedine alebo cez prazdniny u babky na dedine styl nieco ako hudba z marsu vyberove vibracie matka guraz americky sen ........ prosim pomozte uz asi 2 roky ju hladam

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    cantaloupes83 Pozri príspevok
    Ahojte. Neviete nahodou ako sa vola pesnicka hravali ju asi 10 rokov dozadu na Radiu FM predtym Rock FM a spievalo s atam nieco v zmysle cez leto u babky na dedine alebo cez prazdniny u babky na dedine styl nieco ako hudba z marsu vyberove vibracie matka guraz americky sen ........ prosim pomozte uz asi 2 roky ju hladam
    Bola tá pieseň v slovenčine? Spieval ju muž, žena, kapela...?
    slovenska kapela ale neviem si na nic viac spomenut mozno sa spievalo ze za dedinou u babky cez prazdniny ale naozaj neviem ((

    Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

    Vlastak
    Ahojte , vedel by mi niekto poradiť, aká je to pieseň v klipe Leoša Mareša ? Márne si lámem hlavu, je to dosť známa melódia, ale nie a nie si spomenúť .

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66

    Viete názvy piesní, ktoré idú v pozadí ukážky? dík za pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.