Zavrieť

Porady

exekúcia

Čaute!

Vie mi niekto poradiť, ako sa dá zistiť či je isté auto v exekúcii? Dá sa to aj zez internet? Ak áno na akej stránke.

Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    "Najčastejšie sa takéto vozidlá snažia podvodníci predať hneď vtedy, keď je na ich majetok , teda aj auto, uvalená exekúcia. Keďže na Slovensku neexistuje žiadna centrálna evidencia exekúcií, ste bezradní. V praxi to znamená, že ak by ste chceli zistiť skutočný pôvod auta, museli by ste obvolať všetkých exekútorov na Slovensku."
    http://www.zdruzenie-sova.sk/clanek/...z-exekucie-248

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    sandi70 Pozri príspevok
    Čaute!

    Vie mi niekto poradiť, ako sa dá zistiť či je isté auto v exekúcii? Dá sa to aj zez internet? Ak áno na akej stránke.

    Ďakujem!
    Vyskúšaj na tejto stránke http://www.notar.sk/%C3%9Avod/Not%C3...r%C3%A1va.aspx ja to overiť neviem, lebo nepoznám nikoho kto má exekúciu na majetku.
    sprav kp zmluvu kde napises ze pokial predavajuci zamlci exekuciu, pokuta 2nasobku kp ceny...

    maho15 je offline (nepripojený) maho15

    maho15
    Sú na to viaceré stránky... Ja som mal podobný problém tak som hľadal na nete a našiel som celkom užitočný článok.
    Naposledy upravil Mariana B. : 15.06.15 at 11:40 Dôvod: Reklama?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.