Zavrieť

Porady

14 ročné dievča do Rakúska bez rodiča.

Ahojte, ja mám 23 rokov a chystáme sa so 14 ročnou sestrou do Viedne. Chcem sa opýtať či jej stačí zobrať si iba pas (občiansky nemá). Nevadí že bude cestovať bez rodiča?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ak ide v doprovode s tebou-dospelou sestrou,nevidim ziaden dovod preco by to mal byt problem.dolezite je,aby ste mali doklad o totoznosti-cize pas/obciansky preukaz/,ale pas je lepsi.sme predsalen na medzinarodnej linke.,
    nezabudnite si do penazenky dat listok kde bude uvedene telefonne cislo a adresa vasich rodicov,ci blizkych znamych....-je to len moja rada,ale clovek nikdy nevie co sa moze stat a takto bude moct policia ci hocijaky zachranny tim lahko a velmi rychlo dat vediet vasim najblizsim ze sa nieco deje.

    prajem vam aby ste sa tu citili dobre a aby vas obchadzali vsetky problemy-uzite si to.
    Jeeeej ďakujem veľmi si mi pomohol. Myslela som si že by to malo byť v pohode, chcela som sa len tak pre istotu opýtať.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    sestra musí mať pas,lebo ešte nemá občiansky (predpokladám,keďže má 14),Tebe stačí aj občiansky.

    14 ročné dievča do Rakúska bez rodiča.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.