Zavrieť

Porady

magio internet.. zmena balicku pocas viazanosti?

zdravim vas,chcem zmenit balicek magio internet pocas viazanosti , neviete mi niekto povedat ci to je mozne?? platim za internet + magio mesacne okolo 40ci viac eur a magio mam nonstop vypnute plus internet mam este stale zakladnu rychlost
dakujem za pripadnu odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Veď si zavolaj na zákaznícku linku, tam Ti to povedia, nikto z nás nevidí do Tvojej zmluvy, čo je tam napísané.

    My tiež máme magio (TV+internet) a štvú ma, lebo často im vypadáva signál, najmä teraz keď bol termín DPH mi 2 dni nešiel poriadne internet a oni mi s kľudom oznámili, že na odstránenie závad majú 3 dni... V lete mi končí viazanosť , takže s nimi končím.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Vacsinou sa pri zmluvach, ak mas viazanost, da ist iba hore, t.j. ze ak mas napr "standart" tak ti daju "gold" ale dolu ti ist nedovolia a uz toboz nie vypovedat zmluvu. To iba za peniaze.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ono ked mas magio nonstop vypnute, tak je otazka na co si si to objednal ?
    ako bolo spomenute, hore ist mozes, aledole nie.
    Zmluvu si musel podpisat na nejake sluzby za urcity poplatak na nejaku viazanost a toto musis dodrzat, ak chces zrusit, dostanes pokutu, tak radsej plat do konca a cakaj na koniec viazanosti.
    Mozno by bola aj nejaka ina moznost, na niekoho to presunut, ale trbalo by okolo toho viac pozistovat

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mimochodom: aj keď máš Magio nonstop vypnuté, služba ti je nonstop poskytovaná. Že ju nevyužívaš, je tvoj problém. Zo službami môžeš jedine stúpať (žiadať lepšiu), horšiu ťažko. Takže len plať a nevyužívaj - tvoja škoda.

    magio internet.. zmena balicku pocas viazanosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.