Zavrieť

Porady

KONTROLA ZAMESTNANCOV ?

Pekny den prajem,

Som zivnostnik a momentalne rozbieham podnikatelsky zamer s 3 prevadzkami. V kazdej z nich budem mat 2 brigadnikov. Prevadzky su od seba vzdialene cca. 30-40 km a kedze ide o poskytovanie sluzby pre zakaznikov, ktore brigadnik nemusi ani nauctovat ak by chcel "nespravne" rozmyslat tak by som poprosil o radu aky system priebeznej kontroly by ste mi vedeli poradit, ak som sam na kontrolu vsetkych 3 prevadzok tak aby nedoslo k pripadnym stratam z dovodu davania si vybranych penazi do vreciek? Za odpovede vopred velmi pekne dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    pochybujem, že na to je nejaký iný systém okrem správnej voľby brigádnikov.
    Ešte možno priemyselná kamera?
    Prídeš na to, ak zákazník niečo bude reklamovať a nepochodí u brigádnika. Ozve sa priamo tebe a ty ho nebudeš mať v evidencii.

    Pomôže dávať kontakt iba na seba a ty pošleš konkrétneho záujemcu do konkrétnej prevádzky, takže budeš vedieť, že existuje zákazník a už iba skontroluješ tržbu.

    Pomôže, ak zavedieš vopred číslované doklady - faktúry, pokl,.bloky. Zákazník obvykle chce mať doklad o zaplatení. Ak by ho dostal bez predtlačeného čísla, je neplatný - môžeš to pokojne uviesť v obchodných podmienkach, vyvesiť v každej prevádzke.

    jany888 je offline (nepripojený) jany888

    jany888
    Zrejme dobra odpoved no, bohuzial, pre mna nepouzitelna. Jedna sa o vodnu atrakciu na otvorenom priestranstve takze zakaznici budu nahodni preto navadzanie zakaznika cez telefon je pre mna nerealne taktiez aj ta priemyselna kamera

    Doklad samozrejme vydat mozem ocislovany, ale problem skor vidim ze brigadnik pokojne moze doklad nevydat ak zakaznik nebude pytat co je dost velka pravdepodobnost a teda de facto ako keby sa ani nic neudialo pritom prevadzka bezala o com ja samozrejme nebudem vediet...

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    v niektorých prevádzkach som čítala oznam :" Ak nedostanete doklad z pokladne,nie ste povinní zaplatiť. "
    asi sa majiteľ tiež chráni pred tým,aby si zamestnanci nestrkali tržbu do vačku...potom už záleží len na zákazníkovi,či bude trvať na vydaní dokladu z pokladne...

    traveldrive je offline (nepripojený) traveldrive

    traveldrive
    Niekde som videl systém so žetónmi ako napríklad do podzemných garáží. Zákazník si kúpi plastovú kartičku s čiarovým kódom a pri vstupe do atrakcie ju musí vložiť do čítačky. počítač ju zaregistruje a aj keď ju zamestnanec opäť po čase vyberie a predá, PC ju zaregistruje znova. Niečo to asi bude stáť, ale spoľahlivosť bude asi vysoká.

    day je offline (nepripojený) day

    day
    nevieme o aku atrakciu sa jedna, ale zameral by som sa na neaky el.zamok, ked zadas kod spusti atrakciu a tebe zaznamena spustenie

    pripadne ako kolotoc - autodrom

    KONTROLA ZAMESTNANCOV ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.