Zavrieť

Porady

prekliatie

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pise sa tu uz o urieknuti.
ale mna by zaujimalo,ako sa prejavuje prekliatie,kliatba...?
a potom,ako sa to da odstranit.
a prosim len o normalne odpovede.ziadne posmesky
ma niekto osobnu skusenost?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Skusenosti sice nemam, ale si myslim, ze tzv. prekliatie je len tvoja predstava, ak sa ti vsetko nedari tak ako by sa malo. Podla mojho nazoru by bolo treba prestat na prekliatie mysliet a venovat sa realnym problemom a ich rieseniam.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

http://www.neoregena.sk/index.php
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

durisovad Pozri príspevok
Skusenosti sice nemam, ale si myslim, ze tzv. prekliatie je len tvoja predstava, ak sa ti vsetko nedari tak ako by sa malo. Podla mojho nazoru by bolo treba prestat na prekliatie mysliet a venovat sa realnym problemom a ich rieseniam.
ja som predsa nepisala,ze som prekliata...
dostala som sa nahodou k takym informaciam a preto by ma zaujimalo,ci to moze byt skutocnost,ci skratka tieto veci jestvuju.to je vsetko.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
osky Pozri príspevok
ja som predsa nepisala,ze som prekliata...
dostala som sa nahodou k takym informaciam a preto by ma zaujimalo,ci to moze byt skutocnost,ci skratka tieto veci jestvuju.to je vsetko.
Prepac, ze som to napisala adresne, ale tak som to vyrozumela. Inak plati to, co som napisala, ze prekliatie je podla mojho nazoru stav mysle cloveka. Ja akosi na taketo veci velmi neverim tak isto ako neverim ani na zazracne liecenie prikladanim ruk alebo posobenie mysle liecitela na fotku choreho.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Skús napísať na www.knazi.sk
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Napriklad Jezis preklial figovnik. Neviem preco, ale preklial. :-)
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Je to sice v evajneliu, ale biblisti hovoria, ze je to vymysel niektoreho opisovaca, z Jezisovho ucenia a postojov nic take mozne nebolo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
Napriklad Jezis preklial figovnik. Neviem preco, ale preklial. :-)
durisovad Pozri príspevok
Je to sice v evajneliu, ale biblisti hovoria, ze je to vymysel niektoreho opisovaca, z Jezisovho ucenia a postojov nic take mozne nebolo.


Evanjelium podľa Mareka, 11. kapitola

Vstup do Jeruzalema
1 Keď sa priblížili k Jeruzalemu, ku Betfagé a Betánii na Olivový vrch, poslal (Ježiš) dvoch učeníkov
2 a riekol im: Choďte do dediny, ktorá je naproti, a hneď, ako vkročíte do nej, nájdete priviazané osliatko, na ktorom ešte nikto nesedel; odviažte ho a priveďte.
3 A ak by vám niekto povedal: Čo to robíte? - povedzte: Pán ho potrebuje a hneď ho zase sem pošle.
4 I odišli a našli osliatko priviazané o bránu vonku na ceste a odviazali ho.
5 A niektorí z tých, čo tam stáli, hovorili im: Čo robíte, že odväzujete osliatko?
6 Odpovedali im, ako prikázal Ježiš, a nechali ich.
7 I priviedli osliatko k Ježišovi, kládli naň svoje plášte a On sa posadil naň.
8 Mnohí prestierali plášte na cestu, iní zase ratolesti, nasekané v poli.
9 A tí, čo šli pred Ním a za Ním, volali:
Hosana!
10 Požehnaný, ktorý prichádza v mene Pánovom!
Požehnané kráľovstvo nášho otca Dávida ktoré prichádza!
Hosana na výsostiach!
Prekliatie figovníka
11 Potom vošiel do Jeruzalema, do chrámu, a keď si všetko popozeral, išiel s dvanástimi do Betánie, lebo už bolo neskoro.
12 Keď na druhý deň vyšli z Betánie, vyhladol.
13 Uzrúc zďaleka listnatý figovník, podišiel k nemu, či by na ňom niečo nenašiel. Ale keď prišiel tam, nenašiel nič, iba lístie, lebo nebol čas fíg.
14 Preto mu povedal: Nech nikdy viac nikto neje z teba ovocie! Počuli to aj Jeho učeníci.
Vyčistenie chrámu
15 Potom prišli do Jeruzalema. Keď vošiel do chrámu, začal vyháňať tých, ktorí predávali a kupovali v chráme, peňazomencom poprevracal stoly a predavačom holubíc lavice
16 a nikomu nedovolil cez chrám prenášať náčinie.
17 Potom ich učil hovoriac: Či nie je napísané: Dom môj bude sa volať domom modlitby pre všetky národy? Ale vy ste z neho urobili peleš lotrov.
18 Keď to počuli veľkňazi a zákonníci, hľadali, ako Ho zahubiť; lebo sa Ho báli, pretože všetok ľud sa veľmi divil Jeho učeniu.
19 Keď sa zvečerilo, vyšli z mesta.
Uschnutý figovník
20 Keď včas ráno šli popri figovníku, videli, že je suchý od samého koreňa.
21 Tu sa Peter rozpomenul a povedal Mu: Majstre, figovník, ktorý si preklial; ajhľa, vyschol.
22 Ježiš im však odpovedal: Majte vieru v Boha!
23 Veru vám hovorím: Keby niekto povedal tomuto vrchu: Zdvihni sa a zvaľ sa do mora! a nepochyboval by v srdci, ale veril by, že sa stane, čo hovorí, stane sa mu.
24 Preto vám hovorím: Verte, že dostanete všetko, za čo sa modlíte a za čo prosíte. Budete to mať.

25 A keď sa chystáte k modlitbám, odpúšťajte, ak máte niečo proti niekomu, aby aj vám odpustil previnenia váš Otec, ktorý je v nebesiach.
26 [Ale ak vy neodpustíte, ani vám neodpustí previnenia váš Otec, ktorý je v nebesiach.]
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

sú určité veci medzi nebom a zemou....prekliatie patrí do čiernej mágie a tej sa bojím....dá sa zrušiť bielou mágiou.....kto verí,verí,kto neverí,neverí....každého vec...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, ciernu magiu prevadzkoval Jezis, pretoze preklial figovnik a bezdovodne. A nenasiel sa ziadny biely mag, ktory by to sialene prekliatie zrusil.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

25 A keď sa chystáte k modlitbám, odpúšťajte, ak máte niečo proti niekomu, aby aj vám odpustil previnenia váš Otec, ktorý je v nebesiach.
26 [Ale ak vy neodpustíte, ani vám neodpustí previnenia váš Otec, ktorý je v nebesiach.]


Podla tohoto to vyzera, ze Jezis si poriadne navaril. Neodpustil figovniku, neodpustia mu. Zda sa, ze tuna je jeden z dovodov, preco je krestansky svet nasledujuci Jezisove ucenie rozharany. :-)
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

neviem,či Ježiš prevádzkoval čiernu mágiu,o tému náboženstva sa nezaujímam....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

To nechapem, pretoze kazdonedelne orgie krestanov su sama magia.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

čo nechápeš? že sa nezaujímam o náboženstvo?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No jasne.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Osky, prečítaj si túto knihu, je výborná.
http://www.cadpress.sk/psychotronika_sk.htm
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Jarka, tu knihu je dostat ?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

alabut,doteraz som mala z teba celkom dobry pocit ale teraz som trochu sklamana.
ak si neveriaci,je to len tvoja osobna vec, a nemusis tu pisat,ze krestania robia nedelne orgie....
povazujem to za maximalne nevhodne.
kazdy ma pravo na svoj nazor,ale nemusi tym pohorsovat inych.
jasne,kazdy sa teraz chyta len tych cirkevnych preslapov-ale predsa nechodime do kostola koli fararom,ale koli sebe-pomodlit sa,meditovat.....knaz je len prostrednik,aj on je len clovek,presne ako napr. bankar v banke.
to co robi vo svojom sukromi ma nezaujima.nechodim na omse pre farara ale pre omsu......
to,ze niekedy podlahne hriechu neznamena,ze to co kaze,nemysli vazne.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

a na dotatok-samozrejme,najlahsie je poukazovat na omyly a preslapy inych,aby sme tie svoje "schovali".
tento trik pouzivaju skoro vsetci ,ktori sa navazaju do fararov.
ale svoje svedomie neoklames,akokolvek by si sa snazil!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať