Zavrieť

Porady

Závislá práca

Pracovník na dohodu o vykonaní prácovnej činnosti chce dohodu ukončiť, založiť si živnosť (dostane príspevok na začatie podnikania) a namiesto dohody vykonavať tú istú prácu ako SZČO. Jedná sa o prácu v obchode, kde zastupuje zamestnávateľa v jeho nepritomnosti.

Môže to urobiť alebo by s tým bol nejaky problém?
P.S. Podľa mňa je to v rozpore so zákonníkom práce (závislá práca).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jmparazit Pozri príspevok
    Pracovník na dohodu o vykonaní prácovnej činnosti chce dohodu ukončiť, založiť si živnosť (dostane príspevok na začatie podnikania) a namiesto dohody vykonavať tú istú prácu ako SZČO. Jedná sa o prácu v obchode, kde zastupuje zamestnávateľa v jeho nepritomnosti.

    Môže to urobiť alebo by s tým bol nejaky problém?
    P.S. Podľa mňa je to v rozpore so zákonníkom práce (závislá práca).
    §1 ZP
    (2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.
    (3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov.

    jmparazit je offline (nepripojený) jmparazit

    jmparazit
    veronikasad: neviem presne na aku živnosť bude mať dotaciu,
    ale myslím že to mu je najbližšie sprotredkovanie obchodu.

    Tweety: Zákon som čítal, len podľa mňa je nejednoznačný (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...03-2010-a.html - 3. príspevok).
    Mne ide o to aby nebol problém, keby prišla kontrola.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jmparazit Pozri príspevok
    veronikasad: neviem presne na aku živnosť bude mať dotaciu,
    ale myslím že to mu je najbližšie sprotredkovanie obchodu.

    Tweety: Zákon som čítal, len podľa mňa je nejednoznačný (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...03-2010-a.html - 3. príspevok).
    Mne ide o to aby nebol problém, keby prišla kontrola.
    Je, v tvojom prípade ide jednoznačne o závislú prácu.
    Sprostredkovanie obchodu, a samotná práca v ňom, sú dve odlišné činností.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak odhliadnem od toho, že je to čistá závislá práca v zmysle ZP, ako chce majitel predajne riešiť hmotnú zodpovednosť za tovar ?
    Čo na to pri kontrole inšpektori IP ? kontrolori DU, ak bude bez zmluvy robiť s cudzou ERP ?

    Na aký účel použije dotáciu z UP a ako preukáže jej čerpanie ?

    Tých otázok by bolo podstatne viac ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.