Zavrieť

Porady

Súbor jar

Rozpakoval som súbor .jar, ale teraz neviem ako to spustiť. Prosím o pomoc. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Čo vlastne chceš? Jar je myslím súbor mobilu!? čo s tým chceš? Musíš napísať konkrétnejšie, aký jar, z čoho, na čo ti to je v pc...rozviň svoj problém
    michal.7 Aaj stary farmar co nikdy nevidel pocitac vie ze .jar je na pocitacoch nie na mobiloch
    Mila123 Michal aj starý farmár vie čítať........reaguješ na príspevok skoro po 5. rokoch.......

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Aha, tak možno nič. Stiahol som si jeden súbor z netu s príponou jar. Rozpakoval som ho ako rar. Otvorilo sa mi veľa súborov z veľa príponami.
    Dobre, keď ho dám do mobilu, otvorí mi jar? Do mobilu ho musím inštalovať či nakopírovať?

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    jar sa NEROZPAKOVAVA, bud ti ho PC spusti (ak to je jar spustitelne v PC) alebo to este mozes skusit v mobile ;-)

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Sú programy(emulátory), ktoré ti to v pc spustia. Niekto si to najprv vyskúša v pc predtým, než to natrepe do mobilu.)

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    ak chyba tak ti to možno nepodporuje tvoj mobil. Sú veci, ktoré fungujú napr. na Nokii a na Sony Ericssone nie. Mal som Samsung a tam nič nefungovalo

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    Ee. ziadny emulator. Su jar subory, ktore su urcene a spustitelne v PC (samozrejme treba mat nainstalovanu javu)

    alebo to moze byt tym ako pise Letko.

    Co to je presne za subor a aku ma velkost?

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    newmi Pozri príspevok
    Ee. ziadny emulator. Su jar subory, ktore su urcene a spustitelne v PC (samozrejme treba mat nainstalovanu javu)

    alebo to moze byt tym ako pise Letko.

    Co to je presne za subor a aku ma velkost?
    Bavíme sa o telefóne, pokiaľ je mi známe )

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Juraj Tlach Pozri príspevok
    Bavíme sa o telefóne, pokiaľ je mi známe )
    Nebavíme sa o telefóne, o súbore *.jar

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Myslím, že je už zbytočné čokoľvek do tejto témy pridávať, keďže problém už bol vyriešený.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ehm, no vseobecne jar je java archive, moze a nemusi obsahovat nieco spustitelne,
    keby to ma byt apliakica spustitelna v pc tak nainstalovat JDK a spustis to v konzole prikazom java -jar meno.jar

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    erzet Pozri príspevok
    ja to neviem, preto sa pýtam.
    *.jar To sú súbory ktoré sa vytvárajú v jave. Mali sme v ňom program

    mr.dred je offline (nepripojený) mr.dred

    mr.dred
    Pre niektoré telefony (Samsung) je potrebny subor *.jad Vytvára ho Jadmaker so súboru jar.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    A šak keď ani nenapíše čo to je za súbor, načo to je tak ťažko niečo riešiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.