Zavrieť

Porady

Ktoru zehlicku...Philips GC 4851 alebo Tefal 9430

Mozte mi prosim poradit do ktorej by som mal ist..obe stoja 60 eur a vyssie s cenou by som sa nechcel pohybovat..alebo radsej nieco ine za tu cenu?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja mám Philips, už má možno aj 10r, ale akú by som si kúpila teraz neviem pretože žiadna značka nie je už to čo bola kedysi myslím,že keby som kupovala teraz Philips, 10r by asi nevydržala. pri výbere by som pozerala na kvalitnú žehliacu plochu a na naparovanie až do špičky.
    http://zehlicky.heureka.sk/philips-g...FdSHzAodrTv2tA
    http://zehlicky.heureka.sk/tefal-fv-9430/
    bože veď ceny sú dnes úplne božské, ja som dala za moju 4 500.-sk
    Naposledy upravil lujza.j : 05.06.11 at 10:41

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jakux Pozri príspevok
    Mozte mi prosim poradit do ktorej by som mal ist..obe stoja 60 eur a vyssie s cenou by som sa nechcel pohybovat..alebo radsej nieco ine za tu cenu?

    Dakujem
    Dlhé roky mi robia dobré služby Philipsovky, terazky mám Azur, takže odporúčam túto značku.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja momentalne zopar rockov pouzivam Tefal, tiez som spokojna.

    Mrkni aj sem : http://www.porada.sk/t81778-poradte-...-zehlicku.html

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Zasadu NIE SOM TAKA BOHATA, ABY SOM KUPOVALA LACNE VECI plati u mna pri nakupoch predmetov dlhodobej spotreby. Zehlicka medzi taketo predmety nepatri. A lacne vzdy nemusi znamenat nekvalitne a naopak. Ale kazdemu podla jeho gusta.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak nepotrebujes zehlicku so zvlastnymi ukonmi pre profesionala, popozeraj sa po akciovych. Su nepomerne lacnejsie, urobia ti dobru sluzbu a ked sa pokazia, nebude ti luto vyhodit a kupit novu. Mne taketo zehlicky vydrzia 3-4 roky.Oprava byva drahsia ako nova.

    Jakux je offline (nepripojený) Jakux

    Jakux
    dakujem pekne za nazory, no do lacnejsej velmi nepojdem kedze nie som dost bohaty na to aby som nekupoval nekvalitne veci..aspon podla toho sa riadim a zehlicka pri mojom pouzivani hadam vydrzi zo pat rokov..vtedy si splni svoju ulohu..takze ako pozeram viac by som mal ist do tej philips..aj ked na tefal sa mi viac paci zehliaca doska

    Ktoru zehlicku...Philips GC 4851 alebo Tefal 9430

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.